مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۱۴۳
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

کارشناس نفت در گفتگو با اختصاصی:

موضع ترامپ درباره کاهش قیمت و فروش نفت ایران شیطنت آمیز است | فروش و قیمت نفت ایران تابع قواعد بین المللی است | ترامپ یک شومن است

کارشناس نفت کشورمان با بیان اینکه موضع ترامپ درباره کاهش قیمت و فروش نفت ایران شیطنت آمیز است، گفت: فروش و قیمت نفت ایران تابع قواعد بین المللی است.

میر سعید صفوی در گفت و گو با   درباره موضع ترامپ نسبت به کاهش قیمت نفت، اظهار کرد: موضع گیری های ترامپ در مجموع اتفاقی جدید نیست و بارها خصومت خود را با ایران نشان داده است.

کارشناس نفت کشورمان با اشاره به اینکه  ترامپ چند وقت پیش توافق بین المللی برجام را نیز زیر پا گذاشت، تصریح کرد: وی اکنون به دنبال جنجال ها و هجمه ها است تا ایران را در منگنه قرار دهد و فضا را به شرایط قبل برجام سوق دهد.

صفوی با تأکید براینکه ترامپ یک شومن است، اضافه کرد: باید برای جامعه آمریکا متأسف بود که با این همه ادعای دموکراتیک بودن و تقویت کادر برای عرصه مدیریت ایشان را رییس جمهور کردند.

کارشناس نفت کشورمان با اشاره به اینکه فروش نفت ایران تابع قواعد بین المللی است، اضافه کرد: برخی تحریم های قبل برجام هنوز هم وجود دارد و بعید می دانم در بخش انرژی اجماع علیه ایران محقق شود.

وی با بیان اینکه موضع ترامپ درباره کاهش قیمت و فروش نفت ایران شیطنت آمیز است، تصریح کرد:  دولت مردان امروز نیاز به کمک همه دارند و دولت تدبیر و امید به کمک رقبای خود هم نیاز دارند تا در حوزه های مختلف نظر کارشناسی دهند.

صفوی باتأکید براینکه باید دنبال اجرای کامل سیاست اقتصاد مقاومتی باشیم، اظهار کرد: باید در این جهت قدم برداریم تا اقتصاد کشور را از فراز و نشیب های ناگهانی بین المللی مصون بداریم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!