مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۱۳۹
زمان انتشار : ۰۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰

نایب رییس خانه احزاب کشور در گفتگو با اختصاصی:

کمک به زلزله زدگان غرب کشور جناحی نیست | همه جریان های سیاسی داغدار هستند

نایب رییس اول خانه احزاب کشور با بیان اینکه کمک به زلزله زدگان غرب کشور جناحی نیست، گفت: همه جریانهای سیاسی داغدار مصیبتی که بر مردم غیور کرمانشاه وارد آمده، هستند.

قدرتعلی حشمتیان عضو هیأت رییسه کانون نمایندگان ادوار مجلس در گفت و گو با   درباره  زلزله اخیر غرب کشور، اظهار کرد: گروهی از اعتدالیون و مستقلین همراه بنده ساعت شش صبح اولین روز این حادثه تلخ در مناطق زلزله زده حضور پیدا کردند.

نایب رییس خانه احزاب کشور با اشاره به اینکه زلزله غرب کشور از حوادث عظیم ۱۰۰سال اخیر  بوده است، تصریح کرد:  مردم غرب کشور شجاع و غیرت مند هستند و در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن تا آخرین قطره خون مبارزه کردند و شهدای زیادی تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی اضافه کرد: من از نخستین ساعات حادثه در کرمانشاه حضور پیدا کردم و از نزدیک شاهد تلاش های مدیران بحران، مسؤولان، برادران ارتش و سپاه و هلال احمر بوده ام و باید به این عزیزان خداقوت گفت.

نایب رییس اول خانه احزاب کشور با تأکید براینکه کمک به زلزله زدگان غرب کشور جناحی نیست و بهره کشی های سیاسی را باید به زمانی دیگر موکول کرد، تصریح کرد: زلزله اخیر مصیبتی بزرگ برای کل ملت ایران بود و مردم از تمام نقاط کشور جانانه به کمک مردم زلزله زده شتافتند.

حشمتیان با اشاره به اینکه انتظارداریم در حوادثی نظیر زلزله دولت مردان قبل از مردم در کنار زلزله زدگان و آسیب دیدگان حضور پیدا کنند، اضافه کرد: مسئولان باید  به مشکلات عدیده حادثه دیدگان  رسیدگی کنند.

وی افزود:  کمک به زلزله زدگان در انحصار حزب سیاسی خاصی نیست، فراگیر است  و همه جریان های سیاسی کشور داغ دار هستند.

نایب رییس خانه احزاب کشور با بیان اینکه مردم  در کمک رسانی سنگ تمام گذاشتند، اظهار کرد: نمره مردم در کمک به زلزله زدگان بیست است، از سوی دیگر مردم غرب کشور در طول تاریخ ثابت کردند که پای نظام هستند و در کنار مقام معظم رهبری و دولت مردان می مانند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار