مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۰۰۵
زمان انتشار : ۰۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

تنها بازمانده «جمعیت فدائیان اسلام» در گفتگو با اختصاصی:

انقلاب اسلامی ایران دروازه های فکری ناب را در دنیا بازکرده است | آل سعود مزدور استکبار جهانی در منطقه است

دبیر کل جمعیت فداییان اسلام با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دروازه های فکری ناب را در دنیا بازکرده است، گفت: آل سعود مزدور استکبار جهانی در منطقه است.

محمد مهدی عبد خدایی در گفت و گو با   درباره جایگاه ایران در منطقه و جهان اسلام، اظهار کرد:امام خمینی (ره) تأکید داشتند که انقلاب اسلامی ایران باید صادر شود ، مقام معظم رهبری نیز نقش بسزایی در صادر شدن انقلاب دارند و امروز می بینیم که دنیا ایران را به رسمیت شناخته و پیام انقلاب ایران را دریافته است.

مبارز قدیمی و دبیر کل جمعیت فداییان اسلام با اشاره به اینکه تمام حرکت ها در خاورمیانه  رنگ اسلامی به خود گرفته است، تصریح کرد: کومونیزم و سوسیالیسم مرده است، همانطور که امام خمینی (ره )به گورباچوف گفت بعد از این کومونیزم راباید در موزه ها پیدا کرد و این اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه اصل توحید فراگیر شده است، اضافه کرد: امام خمینی (ره) اصل توحید را در دنیای جدید آغاز کرد و  اکنون جایی نیست که توحید را انکار کند.

عبدخدایی با تأکید براینکه انقلاب اسلامی ایران دروازه های فکری ناب را در دنیا بازکرده است، تصریح کرد: ما عامل پیامدهای بیداری اسلامی در جهان هستیم که دشمن از آن هراس دارد.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی  غده سرطانی فاشیست و کودک کش منطقه است، اظهار کرد: آل سعود هم از مزدوران استکبار جهانی است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار