مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۹۳۱
زمان انتشار : ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷

حجت الاسلام اشرفی اصفهانی سومین کنگره و مجمع عمومی حزب مردمی اصلاحات:

شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی کم نظیر بود | مردم برای کمک به زلزله زدگان در صحنه اند

حجت الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی در سومین کنگره و مجمع عمومی حزب مردمی اصلاحات با شعار «جامعه مطالبه‌گر، لازمه دولت مترقی»و یادواره سردار صبر و صلح هاشمی رفسنجانی که عصر پنج شنبه برگزار شد،گفت: شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی کم نظیر بود.

به گزارش  سومین کنگره و مجمع عمومی حزب مردمی اصلاحات با شعار «جامعه مطالبه‌گر، لازمه دولت مترقی»و یادواره سردار صبر و صلح هاشمی رفسنجانی عصر پنج شنبه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی در این کنگره طی سخنانی گفت: شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی کم نظیر بود.

وی ادامه داد: ایشان جایگاهی ویژه در زمان حیات امام راحل داشتند، بعد از امام راحل حرف اول را آقای هاشمی رفسنجانی می زدند،  ایشان تنها چهره سیاسی نبود از شاگردان آیت الله بروجردی بود و شخصیت علمی نیز قابل توجه است.

حجت الاسلام اشرفی اصفهانی اشاره به اینکه ایشان در دفاع مقدس نقش جانشینی امام راحل را در مدیریت جنگ بر عهده داشتند، تصریح کرد: آیت الله هاشمی در آن روزگار سفری به سرپل ذهاب و قصر شیرین جنگ زده که امروز گرفتار در زلزله اند داشت. با مردم صحبت می کرد و از شدت ویرانی ها با شدت اشک می ریخت و با همت سردار سازندگی آن شهرها از نوساخته شد.

فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تأکید براینکه مردم ایران در کمک به زلزله زدگان لحظه ای آرامش ندارند تصریح کرد: مردم همگی به صحنه آمده اند تا مایحتاج مردم زلزله زده را تأمین و جمع آوری کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار