مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۷۰
زمان انتشار : ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

بنیاد مسکن و سپاه مسئول بازسازی منازل خسارت دیده کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: نحوه توزیع مواد غذایی به زلزله زدگان نسبت به روز گذشته بهبود یافته، اما همچنان به کمک‌های مردمی نیازمندیم.

به گزارش  هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه درباره آخرین جزئیات عملیات آواربرداری از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، اظهار کرد: از دیروز عملیات آواربرداری آ‌غاز شده است و بازسازی منازل خسارت دیده توسط بنیاد مسکن انجام می‌شود.

وی افزود: مسئولیت بازسازی منازل خسارت دیده به سپاه و سایر دستگاه‌ها از جمله ستاد اجرایی فرمان امام واگذار شده است.

بازوند ادامه داد: در هر دو شهرستان حادثه دیده استان کرمانشاه، نماینده ویژه استانداری حضور دارد، همچنین علاوه بر فرمانداران یکی از مدیران کل استانداری در مناطق مورد نظر مستقر شدند و به طور کلی وضعیت را تحت کنترل قرار داده‌ایم.

استاندار کرمانشاه گفت: نحوه توزیع مواد غذایی به زلزله زدگان نسبت به روز گذشته بهبود یافته و همه امکانات رفاهی و خدماتی هم در مناطق زلزله زده فراهم است.

وی بیان کرد:‌ با توجه به قدرت زلزله و خسارت وارد شده هنوز به کمک‌های مردمی نیازمندیم، اما در این شرایط نیاز به آب بسته بندی شده از جمله کالاهای اساسی برای حادثه دیدگان است.

بازوند درباره وصل شدن آب و برق مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: آب و برق شهرستان سر پل ذهاب کاملا وصل شده است، اما هنوز ۶۰ درصد آب و برق روستاهای این شهرستان وصل شده و مابقی هم امروز وصل خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟