مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۷۳۶
زمان انتشار : ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان درگفتگو با اختصاصی:

تکمیل پروژه های استان نیازمند اعتبارات ملی است

اسدالله عباسی با بیان اینکه هرکدام از ما نمایندگان علاوه بر پروژه های ملی استان در حوزه انتخابیه خودنیز پروژه های ملی داریم گفت: تکمیل پروژه های استان نیازمند اعتبارات ملی است.

اسدالله عباسی در گفت و گو با اظهار کرد: وفاقی برای توسعه استان گیلان ایجاد کردیم، هرکدام از ما نمایندگان علاوه بر پروژه های ملی استان مانند آزاد راه تهران _ رشت و راه آهن قزوین _ رشت و غیره خود ما در حوزه انتخابیه خود پروژه ملی داریم.

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به اینکه راه گردشگری انزلی به رودسر در فهرست پروژه های ملی استان است، تصریح کرد: راه املش به شلمان و سد پل رود و دانشگاه فنی مهندسی شرق گیلان از این دست پروژه ها است.

عباسی با تأکید براینکه برای تکمیل این پروژه ها اعتبار ملی نیاز است، اضافه کرد: باید از حضور دکتر نوبخت در استان برای سرعت دهی به تکمیل پروژه ها استفاده کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه هدف توسعه روز افزون استان است، اظهار کرد: در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟