مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۶۹
زمان انتشار : ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

بازی سیاسی قطری‌ها در دیدار برابر پرسپولیس + عکس

هواداران لخویا در بازی برابر پرسپولیس عکسی از پادشاه عربستان و امیر قطر را در کنار یکدیگر قرار دادند تا از نظرشان اتحاد خود را مقابل یک تیم ایرانی نشان دهند!

به گزارش این روزها مناقشات سیاسی بین عربستان و قطر بالا گرفته است، بعد از علنی شدن اظهارات ضد سعودی و هم‌چنین انتشار فایل صوتی اخیر امیر قطر این اختلاف‌ها بیش از پیش شده است، در این بین هواداران قطری تصمیم گرفته بودند تا قبل از بازی با پرسپولیس با استفاده از اهرم عربستان سعودی به نوعی جنگ روانی برای بازیکنان پرسپولیس ایجاد کنند.

در این راستا هواداران این تیم قطری عکس پادشاه عربستان و امیر قطر را با پس زمینه پرچم‌های کشورهای مقابل روی سکوهای ورزشگاه لخویا قرار دادند تا هم به نوعی تمرکز بازیکنان پرسپولیس را بر هم بزنند و هم از ورزش برای اهداف سیاسی خود استفاده کرده باشند.

فیفا بارها تاکید کرده است که هیچ گونه اقدام سیاسی نباید در ورزشگاه‌ها صورت گیرد چرا که این موضوع خلاف اساسنامه فیفا است و در صورت پیگیری باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران، ممکن است لخویا با محرومیت روبرو شود.

در بازی برگشت دو تیم پرسپولیس و لخویا، پرسپولیس ایران موفق شد با یک گل حریف را در خانه‌اش شکست دهد و راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا شود. شکستی که این بار به نظر می‌رسد بازی سیاسی قطری‌ها را نیز خنثی کرد.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فریبرز ناطقی الهی

بازسازی مناطق زلزله زده شروع شده است؟! شمارا به خدای احد نکنید اینکار را!

زلزله کرمانشاه علی نصری

علی نصری

پس‌لرزه‌های درونی