مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۵۹۳
زمان انتشار : ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۲

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی در گفتگو با اختصاصی:

اعتماد به آمریکا چاه بزرگ برای منافع ملی است | لزوم نگاه جدی دولت به تولید ملی

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه اعتماد به آمریکا چاه بزرگ برای منافع ملی است، گفت:راه نجات از مشکلات اقتصادی اجرای عملی اقتصاد مقاومتی است.

حسین گروسی در گقت و گو با   درباره وضع اقتصاد کشور در فضای نقض برجام ، اظهار کرد: عهد شکنی و عدم تعهد به قراردادهای بین المللی از ابعاد شخصیت استکبار جهانی است.

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه نقض برجام توسط آمریکایی ها قابل پیش بینی بود، تصریح کرد: مقام معظم رهبری این آینده نگری را انجام دادند.

گروسی با بیان اینکه رهبری راه و چاه را در نجات اقتصاد کشور نشان دادند، تصریح کرد: اعتماد به آمریکا چاه بزرگ برای منافع ملی و راه نجات از مشکلات اقتصادی اجرای عملی اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با تأکید براینکه اعتماد به آمریکا بدون نگاه به ظرفیت های داخل تنها مانع رسیدن به اهداف به ویژه رونق اقتصادی است، اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار عملی دولت قرار بگیرد .

گروسی کارشناس اقتصاد و صنعت کشور با اشاره به اینکه اجزای یک خط در میان اقتصاد مقاومتی گره ای از مشکلات اقتصاد باز نمی کند ، اظهار کرد: دولت باید نگاه جدی به تولید ملی داشته باشد.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار