مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۵۸
زمان انتشار : ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

ادعای اکیپ مقصد احتمالی کاسیاس مشخص شد

نشریه اکیپ از احتمال پیوستن ایکر کاسیاس به پاری سن ژرمن خبر داد.

به گزارش کاسیاس دو سال پیش از رئال مادرید جدا و راهی پورتو شد. او دو فصل تقریبا خوب را در این تیم پرتغالی پشت سر گذاشت؛ هرچند که قافیه قهرمانی را به بنفیکا باخت. کاسیاس در فصلی که به تازگی تمام شده، رکورد کمترین گل خورده و بیشتری کلین شیت را از آن خود کرد.

طبق ادعای اکیپ، کاسیاس که جدایی اش از پورتو حتمی به نظر می رسد، در حال مذاکره با باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن است و ممکن است به این تیم بپیوندد.

روزنامه اکیپ فرانسه اعلام کرد که مدیر برنامه‌های کاسیاس در حال‌ مذاکره با باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن است و این احتمال زیاد است که او فصل بعد را در این تیم فرانسوی بازی کند.

هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را یک مربی اسپانیایی به نام اونای امری برعهده دارد و شاید این باعث شود تا کاسیاس سنگربان نخست PSG شود. به این ترتیب او فرصت بهبود بخشیدن رکورد تعداد بازی هایش در لیگ قهرمانان را نیز پیدا خواهد کرد.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!