مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۳۸۶
زمان انتشار : ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

قدیری ابیانه در گفتگو با اختصاصی:

سیاست خاورمیانه ای آمریکا از سوی رژیم صهیونیستی به منطقه دیکته شده است

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه سیاست خاورمیانه ای آمریکا توسط رژیم صهیونیستی به خاورمیانه دیکته شده است، گفت: امثال ترامپ هم دنبال منافع رژیم صهیونیستی هستند.

محمد حسن قدیری ابیانه در گفت و گو با درباره اقدامات جنایت کارانه اسراییل، اظهار کرد:ترور بیولوژیک در دستور کار رژیم صهیونیستی قرار دارد، آنهابا این مدل ترور خواسته اند عاملان ترور های مختلف را بکشند تا شاهدی برای پرونده های ترور آنها وجود نداشته باشند.

قدیری ابیانه با اشاره به اینکه تا کنون هر رییس جمهورآمریکا که در طول تاریخ سر کار آمده است، از تقویت رژیم صهیونیستی با سلاح هسته ای حمایت کرده است ، اضافه کرد: ترامپ هم این عقیده را دارد و در همین راستا قدم برمی دارد.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه سیاست خاورمیانه ای آمریکا توسط رژیم صهیونیستی به منطقه دیکته شده است، تصریح کرد: در این سیاست ها منافع رژیم صهیونیستی بر منافع ملی و بحث امنیت آمریکا ترجیح داده شده است.

وی با تأکید براینکه رژیم صهیونیستی هر کسی که مانع سیاست های خود بداند حتی در سطوح بالای مدیریت کشور ها آن فرد را از میان بر می دارد، اضافه کرد: رژیم صهیونیستی از طریق ترور و پاپوش درست کردن این کار را انجام می دهد و آنها را از دور خارج می کند.

قدیری ابیانه افزود : نظیر آن را در زمان بیل کلینتون دیدیم که دختری جوان را در مسیر او قرار می دهند و بعد اسناد این رابطه را افشا می کنند.

کارشناس سیاسی کشورمان با بیان اینکه اصولأ گرفتن آتو از مقامات کشورهای مختلف  بخشی از سیاست های رژیم صهیونیستی بوده است، اظهار کرد:این روشی است که در دستور کار آمریکا در واکنش به کشور های مختلف به غیر از اسراییل قرار دارد.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی