مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۱۱۹
زمان انتشار : ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۵

کارشناس مذهبی و امور فرهنگی در گفتگو با اختصاصی:

دشمن با شبکه های اجتماعی دنبال عادی سازی گناه در جامعه است

کارشناس مذهبی و امور فرهنگی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی و بازیهای رایانه ای ابزار دشمن جهت تزریق فرهنگ غرب به جامعه است، گفت: دشمن با شبکه های اجتماعی دنبال عادی سازی گناه در جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر علم الهدی در گفت و گو با   در مورد آثار مخرب بازیهای کامپیوتری و شبکه های اجتماعی ، اظهار کرد: امروز دشمن برای به انحراف کشاندن نگاه های ارزشمند و فضیلت مدار دینی ما از ابزارهای مختلفی استفاده کرده است.

کارشناس مذهبی و امور فرهنگی با تأکید براینکه دشمن جایی که بتواند ما را تهدید کند و اسباب عقب نشینی مارا از مواضع ارزشی که داریم فراهم کند  کم نمی گذارد، تصریح کرد: طبق آیات قرآن کریم دشمن می خواهد مثل خود آنها بی اعتقاد و کافر و مشرک شویم کما اینکه آنها بی اعتقاد و مشرک شده اند.

علم الهدی بر تلاش دشمنان برای تاثیرگذاری بر نسل جوان از طریق ابزارهایی مانند شبکه های احتماعی تأکید کرد و افزود : دشمنان دوست دارند که ما از سلاح ها و توانمندی ها و اقتدار نظامی و فرهنگی خودمان غافل شویم و قشر جوان را هدف گرفته اند.

وی رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری را عامل خوردن تیرهای دشمن به سنگ در حوزه های مختلف برشمرد و اضافه کرد: تمام تدابیر ناجوانمردانه دشمن تحت تأثیر رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری نابود می شود و از بین می رود.

کارشناس مذهبی و امور فرهنگی بولد کردن افراد نابخرد و جاهل به نام دین بر علیه دین مانند وهابیت کثیف به بهانه رهسپار شدن به بهشت و هم غذاشدن با رسول خدا(ص) را از تهدیدهای دشمن دانست و افزود : جاهلیت یعنی اینکه با کمربندهای انفجاری خود را نابود می کنند تا به وصال پیامبر اسلام (ص) برسند در صورتی که پیغمبر گرامی اسلام (ص) پیامبر نور و رحمت است.

وی با اشاره به تهاجم دشمن با ابزار های فرهنگی و رسانه ای به سمت ارزشهای ملی و اسلامی ما ، بازیهای رایانه ای را از این دست ابزار ها برای سنین مختلف در جهت حذف غیرت ایرانی و دینی از وجود نسل جوان برشمرد و تصریح کرد: دشمن می خواهد گناه را در جامعه ما از طریق شبکه های اجتماعی و این بازیها عادی سازی کند.

علم الهدی با معرفی شبکه های اجتماعی و بازیهای رایانه ای به عنوان ابزار دشمن جهت تزریق فرهنگ غرب و انتقال آن به جامعه در جهت دوری از ارزشها ، فضاهای مجازی و انتشار فیلم های مستهجن و انحرافی را تله ضد فرهنگی دشمن برای به دام انداختن جوانان ما دانست و افزود : خانواده ها باید مراقب باشند و از ثمره زندگی خود مراقبت کنند.

کارشناس مذهبی و امور فرهنگی با معرفی شبکه های مجازی به عنوان دام دشمن و مافیای قدرت و زر و زور در دنیا  است اظهار کرد: خط و مسیر اهل بیت (ع)و رفتارهای فضیلت مدار راباید به نسل جوان آموزش دهیم.

انتهای پیام /

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت