مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۵۸۸
زمان انتشار : ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

مردم در انتخابات حضوری مقتدرانه همراه با دانایی داشتند | انتخابات در سلامت کامل برگزار شد

استاندار گیلان حضور کم نظیر مردم در انتخابات را مقتدرانه همراه با دانایی ذکر کرد و گفت: با برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.

به گزارش محمد علی نجفی مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات را در مقایسه با کشور بیشتر عنوان کرد و افزود: درصد مشارکت در گیلان، نزدیک به ۸۳ درصد است.

وی با اشاره به اینکه در روند برگزاری انتخابات نیروهای دست اندر کار خوب عمل کردند، افزود: باتلاش و کوشش، هماهنگی و برنامه‌ریزی دقیق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کردیم.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: زیبایی انتخابات روز ۲۹ اردیبهشت ماه امسال این بود که مردم در فضایی آرام و با نشاط در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند و این موفقیت متعلق به مردم است.

نجفی گفت: مردم با حضور مقتدرانه با علم و دانایی و همچنین با اهداف مشخص، پیام همبستگی ملت ایران را به جهانیان اعلام کردند.

وی  خاطرنشان کرد: بداخلاقی های اخیر به این معنا است که عده ای هنوز پیام روشن ملت ایران را درک نکرده اند و در انجام محاسبات خود در خصوص مطالبات جامعه دچار خطاهای استراتژیک هستند.

وی با بیان این که حجت الاسلام روحانی ۵۷ درصد آراء میانگین کشوری را به خود اختصاص داده، یادآور شد: این در حالیست که در گیلان بیشتر از ۶۹ درصد به  دکتر روحانی رای داده اند.

استاندار گیلان اضافه کرد: آرای ۷۰ درصد مردم گیلان و بیشتر از سال ۹۲ به گفتمان دکتر روحانی و این علاقمندی آنها، تکالیف ما را برای خدمت بیشتر می‌کند.

نجفی افزود: افزایش آرای حجت الاسلام روحانی در گیلان  با وجود تلاشهای بی وقفه عده ای به منظور نادیده انگاشتن دستاوردهای دولت بدست آمد و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره‌ کشور می‌پسندند ضمن اینکه تکلیف ما را برای کار وتلاش بیشتر سنگین کرده است.

دیارمیرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!