مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۵۰۶
زمان انتشار : ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

مراسم تحلیف روحانی ۱۵ مرداد در مجلس برگزار می‌شود

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در روز پانزدهم مرداد در جلسه علنی مجلس خبر داد.

به گزارش  احمد امیرآبادی‌فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، نهم خرداد) خانه ملت در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس، گفت: در این جلسه مقرر شد که مراسم تحلیف رئیس‌جمهور دوازدهم، در روز ۱۵ مرداد در جلسه علنی مجلس برگزار شود.

وی افزود: براساس تصمیم هیئت‌رئیسه پارلمان، مجلس چهار هفته برای مراسم تحلیف و رأی اعتماد به کابینه دولت دوازدهم جلسه علنی دارد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه برنامه‌ریزی مراسم تنفیذ رئیس‌جمهور از سوی دفتر مقام معظم رهبری انجام می‌شود، اظهار داشت: این احتمال وجود دارد که این مراسم در یکی از روزهای دهم و یا یازدهم مردادماه برگزار شود.

امیرآبادی تصریح کرد: پس از برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در روز  پانزدهم مرداد، وی برای معرفی وزرای پیشنهادی، دو هفته فرصت دارد، سپس مجلس نیز یک هفته برای بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی فرصت دارد و بعد از آن جلسات علنی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی ‌آغاز می‌شود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!