مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۵
زمان انتشار : ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

کسر امتیاز در این فصل اعمال نخواهد شد؛

استارت پرسپولیس با ۶ امتیاز منفی در فصل بعد

اگر کسر 6 امتیاز از تیم پرسپولیس قطعی شود این حکم در فصل جاری اعمال نخواهد شد چون فصل جاری رو به پایان است و پرسپولیس باید فصل آتی را با 6 امتیاز منفی آغاز کند.

به گزارش به نقل از  جام نیوز در حالی که علی اکبر طاهری – سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام داشته کسر ۶ امتیاز از تیم پرسپولیس صحت ندارد و تاکنون رایی در این زمینه اعلام نشده و هوشنگ نصیرزاده از اعضای کمیته تدوین و مقررات تاکید کرده رایی مبنی بر کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس به فدراسیون فوتبال ابلاغ نشده هم چنان در این باره صحبت می شود.

در تازه ترین اظهارنظر روزنامه پیروزی که طرفدار تیم پرسپولیس است نوشته در صورت قطعی شدن کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس – تیم فصل آینده را با ۶ امتیاز منفی آغاز خواهد کرد. این بدین معنی است که رای مورد اشاره در فصل جاری اعمال نخواهد شد.

چندی پیش بدهی های بین المللی پرسپولیس ۸ میلیارد تومان برآورد شد و این عدد آن قدر از نگاه باشگاه سنگین است که برای پرداخت بدهی ها به مردم شماره حساب داد. پولی که از کمک مردمی تامین شد کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

پیش تر هم از پرسپولیس بابت بدهی های خارجی امتیاز کسر شده بود اما در همان فصل تیم با هدایت افشین قطبی قهرمان لیگ برتر شد.

عمده بدهی تیم پرسپولیس به ژوزه است که البته چندین برابر شده است. اخیرا باشگاه پرسپولیس تلاش کرده تا با ارتباط با این مربی بدهی هایش را به طور قسطی پرداخت کند اما ژوزه به پیام ها از سوی ایران جواب نمی دهد و می گوید طلبش را یکجا می خواهد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟