مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۹
زمان انتشار : ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

گزینه های فراکسیون ولایی برای هیئت رئیسه انتخاب شدند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: شش نامزد این فراکسیون جهت احراز پست دبیری و ناظری مجلس در هیئت رئیسه انتخاب شدند و به صحن علنی معرفی خواهند شد.

به گزارش عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: شش نامزد این فراکسیون جهت احراز پست دبیری و ناظری مجلس در هیئت رئیسه انتخاب شدند و به صحن علنی معرفی خواهند شد.
احمد علیرضا بیگی  در خصوص جلسه مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: در جلسه امروز مجمع عمومی فراکسیون، نمایندگان ولایی حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان گزینه فراکسیون جهت نایب رئیسی مجلس انتخاب شد.
وی گفت: امیرحسین قاضی زاده هاشمی نمایده مشهد، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، اکبر رنجبرزاده نماینده اسدآباد به عنوان گزینه های فراکسیون ولایی جهت احراز پست دبیری هیئت رئیسه مجلس به صحن علنی معرفی خواهند شد.
همچین اسدالله عباسی نماینده رودسر، محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ و مجید ناصری نژاد نماینده شادگان به عنوان گزینه های فراکسیون نمایندگان ولایی جهت احراز پست ناظری مجلس به صحن علنی معرفی خواهند شد.
وی تاکید کرد: انتخاب این نمایندگان بر اساس فرمول مورد توافق با فراکسیون مستقلین مبنی بر اینکه شش نفر بعلاوه نایب رئیس از سوی فراکسیون نمایندگان ولایی و ۵ نفر از سوی فراکسیون مستقلین معرفی شوند ارائه شده است.
وی گفت: اگر این فرمول در صحن علنی مجلس از سوی مستقلین رعایت نشود فراکسیون نمایندگان ولایی تصمیم دیگری خواهند گرفت.

صراط : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!