مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۵۷۱
زمان انتشار : ۰۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

نایب رییس خانه احزاب ایران:

مسائل داخلی کشور به قدر سیاست خارجی مهم است | دولت گام های مفید تری در راستای اقتصاد مقاومتی بردارد

نایب رییس خانه احزاب ایران با بیان اینکه جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی باید مستمر برگزار شود ، گفت: دولت گام های مفید تری در جریان اقتصاد مقاومتی بردارد.

قدرتعلی حشمتیان در گفت و گو با   اظهار کرد: مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کرده اند و  در این رابطه دستوراتی دادند. دولت دستورات را پیگیری کرد و آقای جهانگیری رابه عنوان رییس این جلسات منصوب کردند و شروع به کار شد  و تا حدودی جریان اقتصاد مقاومتی در کل کشور فراگیر شده است.

وی با اشاره به اینکه ملت ما و احزاب و تشکل های سیاسی در این رابطه انتظارات بیشتری دارند، تصریح کرد: امیدواریم شاهد حرکت مطلوب و بهتری در چهار سال دوم فعالیت دولت آقای روحانی باشیم.

نایب رییس خانه احزاب ایران  ضمن تشکر از آقایان جهانگیری و روحانی به عنوان رییس جلسات اقتصاد مقاومتی، اضافه کرد: باید در بحث فقر زدایی بیشتر کار کرد و گام های مؤثر و مفیدی در بحث بهبود معیشت مردم برداشته شود.

حشمتیان با تأکید براینکه آنقدر که به مسایل خارجی پرداخته می شود، به امور داخلی کشور هم توجه شود، تصریح کرد: نیاز به کار گسترده تر و بیشتری داریم تا اقتصاد ما تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه اگر اجرای اقتصاد مقاومتی به نقطه ایده آل و مطلوب برسد، قطعأ در بحث اقتصاد و اشتغال جامعه تأثیر می گذارد، اظهار کرد: جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی باید مستمر و بافاصله های زمانی کم برگزار شود.

نایب رییس خانه احزاب ایران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی سیاستی راهگشا در خروج کشور از مشکلات است که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده، اظهار کرد: دولت هم قدم های مثبتی برداشته است اما کافی نیست؛ باید مفید تر گام بردارد و نباید دولت آقای روحانی رابا دولت هشتم و نهم نباید مقایسه کرد.

گفتگو:حسن رضاییان

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!