مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۳۶۳
زمان انتشار : ۰۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با اختصاصی:

حاشیه نشینی در شهر ها افزایش یافته است | جلسات اقتصاد مقاومتی باید خروجی داشته باشد | کاهش واردات و جلوگیری از قاچاق باید در دستور کار قرار گیرد

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاشیه نشینی در شهر ها افزایش یافته است و جلسات اقتصاد مقاومتی باید خروجی داشته باشد، گفت: کاهش واردات و جلوگیری از قاچاق باید در دستور کار قرار گیرد.

قاضی پور در گفت و گو با درباره محرومیت زدایی در کشور، اظهار کرد: تعداد کوچ روستاییان به شهر ها طی سال های اخیر بیشتر شده است و پیرو آن حاشینه نشینی در شهر ها بیشتر شده است.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از جمله آمارهای نشاندهنده رفع محرومیت در جامعه کاهش اعتیاد است، آیا آمار معتادین کاهش یافته است؟

وی کاهش آمار بازماندگان از تحصیل را بعد دیگر شفاف شدن محرومیت زدایی برشمرد و تصریح کرد: آیا این آمار هم با کاهش مواجه بوده است که بگوییم دولت در محرومیت زدایی موفق بوده است؟

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقای روحانی باید در چهار سال دولت دوازدهم فاصله طبقاتی را کاهش دهد، اضافه کرد: دولت باید در این راستا تلاش های زیادی صورت دهد.

قاضی پور با اشاره به جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی توسط دکتر جهانگیری برلزوم برخورداری این جلسات از خروجی مناسب تأکید کرد و افزود: جلسات اقتصاد مقاومتی باید خروجی مثبت داشته باشد.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی کاهش واردات به ویژه واردات کالاهای تولید مشابه داخل و افزایش دامنه صادرات و جلوگیری از قاچاق کالا را از اولویت های خروجی جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی برشمرد و اظهار کرد: متأسفانه حتی یک مورد هم از این مشکلات تا کنون برطرف نشده است.

گفتگو:حسن رضاییان

انتهای پیام /

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!