مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۸۹
زمان انتشار : ۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

صنایع غذایی گیلان، افتخار ایران است

رئیس سازمان غذا و دارو کشور در نشست روز جهانی غذا در جمع خبر نگاران با اشاره به توانمندی های گیلان گفت : در تولید محصولات غذایی با کیفیت از صنایع غذایی گیلان به عنوان افتخار کشور یاد کرد.

به گزارش  دکتر غلامرضا اصغری در ادامه با بیان این که خوشبختانه نسبت به تولید محصولات غذایی وضع خوبی در کشور داریم اظهار داشت در این باره تولید کنندگان مواد غذایی کمک بسیاری برای توسعه و گردش چرخ های اقتصادی کشور کردند و از آنها می توان به عنوان مدیرانی نام برد که خلق ثروت می کنند.
رئیس سازمان غذا و دارو کشور با اشاره به توانمندی های گیلان در تولید محصولات غذایی با کیفیت گفت: در حال حاضر عزم ملی برای حمایت از صنایع غذایی در ایران وجود دارد و در این زمینه گیلان از افتخارات کشور است .

اطلاعات : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!