مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۸۹
زمان انتشار : ۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

صنایع غذایی گیلان، افتخار ایران است

رئیس سازمان غذا و دارو کشور در نشست روز جهانی غذا در جمع خبر نگاران با اشاره به توانمندی های گیلان گفت : در تولید محصولات غذایی با کیفیت از صنایع غذایی گیلان به عنوان افتخار کشور یاد کرد.

به گزارش  دکتر غلامرضا اصغری در ادامه با بیان این که خوشبختانه نسبت به تولید محصولات غذایی وضع خوبی در کشور داریم اظهار داشت در این باره تولید کنندگان مواد غذایی کمک بسیاری برای توسعه و گردش چرخ های اقتصادی کشور کردند و از آنها می توان به عنوان مدیرانی نام برد که خلق ثروت می کنند.
رئیس سازمان غذا و دارو کشور با اشاره به توانمندی های گیلان در تولید محصولات غذایی با کیفیت گفت: در حال حاضر عزم ملی برای حمایت از صنایع غذایی در ایران وجود دارد و در این زمینه گیلان از افتخارات کشور است .

اطلاعات : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی