مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۸۶
زمان انتشار : ۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

بی احتیاطی موتور سوار در انزلی باعث سقوط تاکسی به کانال شد

بر اثر بی احتیاطی موتور سوار، یک دستگاه تاکسی پس از تصادف با تاکسی دیگر، منحرف و به داخل کانالی در جاده کنارگذر بندرانزلی سقوط کرد.

به گزارش  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بندرانزلی غروب دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: با تماس تلفنی با شماره ۱۲۵ مبنی بر وقوع تصادف در مسیر جاده کنارگذر بندرانزلی، ماموران آتش نشانی و تیم امداد و نجات بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
علیرضا جعفرزاد راد افزود: بر اثر بی احتیاطی یک موتور سوار، یک دستگاه خودروی تاکسی پس از تصادف با تاکسی دیگر، از مسیر خود منحرف و به داخل کانال کنار مسیر جاده کنارگذر انزلی سقوط کرد و واژگون شد.


وی یادآور شد: در این حادثه دو نفر از سرنشینان تاکسی مصدوم و توسط تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
جعفر زاد راد خاطر نشان کرد: در این عملیات ۲ دستگاه خودروی آتش نشان، یک دستگاه خودروی واکنش سریع و هشت آتش نشان مشارکت داشته اند.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ۷۰ آتش نشان در سه ایستگاه آتش نشانی این شهر ساحلی در زمان بروز حادثه به مردم خدمت رسانی می کنند.

ایرنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی