مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۸۶
زمان انتشار : ۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

بی احتیاطی موتور سوار در انزلی باعث سقوط تاکسی به کانال شد

بر اثر بی احتیاطی موتور سوار، یک دستگاه تاکسی پس از تصادف با تاکسی دیگر، منحرف و به داخل کانالی در جاده کنارگذر بندرانزلی سقوط کرد.

به گزارش  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بندرانزلی غروب دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: با تماس تلفنی با شماره ۱۲۵ مبنی بر وقوع تصادف در مسیر جاده کنارگذر بندرانزلی، ماموران آتش نشانی و تیم امداد و نجات بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
علیرضا جعفرزاد راد افزود: بر اثر بی احتیاطی یک موتور سوار، یک دستگاه خودروی تاکسی پس از تصادف با تاکسی دیگر، از مسیر خود منحرف و به داخل کانال کنار مسیر جاده کنارگذر انزلی سقوط کرد و واژگون شد.


وی یادآور شد: در این حادثه دو نفر از سرنشینان تاکسی مصدوم و توسط تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
جعفر زاد راد خاطر نشان کرد: در این عملیات ۲ دستگاه خودروی آتش نشان، یک دستگاه خودروی واکنش سریع و هشت آتش نشان مشارکت داشته اند.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ۷۰ آتش نشان در سه ایستگاه آتش نشانی این شهر ساحلی در زمان بروز حادثه به مردم خدمت رسانی می کنند.

ایرنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟