مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۷۰
زمان انتشار : ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

بازدید سخنگوی اصل ۹۰ مجلس از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا + تصاویر

سخنگو و کارشناسان کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی امروز از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا بازدید کردند.

به گزارش  ولی داداشی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عصر امروز به همراه کارشناسان این کمیسیون و حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری عضو کمیسیون عمران مجلس از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا بازدید کردند.

ولی داداشی در حاشیه بازدید از محوطه‌ها و زون‌های در حال اجرای منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا در به خبرنگار تسنیم گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امروز به‌همراه یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس و کارشناسان کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا، استیل آستارا، نقطه صفر مرزی و مسکن مهر شهرستان آستارا بازدید کردیم.

وی هدف از این سفر و بازدید از مناطق مختلف شهرستان مرزی بندر آستارا را بررسی مشکلات و رفع موانع توسعه در این شهرستان خواند و افزود: پس از بازدید از مناطق حساس و مهم شهرستان مرزی بندر آستارا، گزارشی در زمینه وضعیت حوزه‌های مختلف این شهرستان برای ارائه به مجلس تهیه می‌کنیم.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم آستارا در مجلس با بیان اینکه شهرستان آستارا بایستی مورد توجه ویژه دولت قرار بگیرد بر لزوم رفع مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود از سوی دولت تاکید کرد.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!