مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۳۸۸۴
زمان انتشار : ۰۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس:

ترامپ در مسیر باج خواهی و استکباری در امتداد اوباما در حرکت است | اوباما با وعده های دروغین مسؤولان ما را پای میز مذاکره آورد

نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ در مسیر باج خواهی و استکبار در امتداد اوباما در حرکت است، گفت: اوباما با شیطنت و وعده های دروغین مسؤولان ما را پای میز مذاکره آورد.

حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر درگفتگو با خبرنگار درباره مواضع ترامپ نسبت به برجام و خلیج فارس، اظهار کرد: ترامپ و رؤسای جمهور آمریکا همگی عهد شکن و حامی و پدید آورنده تروریست بوده اند و از هر توطئه ای بر علیه نظام جمهوری و تخریب ارزش های ملی و اسلامی ما فروگذار نکردند.

نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه ترامپ دیوانه وار رفتارهایی را در جامعه بین الملل و خود آمریکا انجام می دهد، تصریح کرد: کسانی که احساس می کنند این رویه آمریکایی ها نیست و اگر رییس جمهور دیگر آمریکا بود اتفاق دیگری رقم می خورد در اشتباهند.

وی با اشاره به اینکه ترامپ در مسیر باج خواهی و استکبار در امتداد اوباما در حرکت است، اضافه کرد: رییس جمهور گذشته آمریکا با شیطنت و وعده های دروغین مسؤولان ما را پای میز مذاکره آورد.

نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دادن امتیازات زیاد در قرارداد برجام را حاصل این قرارداد برشمرد و تصریح کرد: بدون اینکه چیزی به عنوان امتیاز برای ما ثبت شود سالها درگیر آن شده ایم.

پژمانفر با بیان اینکه آنها بعد از گرفتن این امتیازات از ما تلاش دارند که مسایلی ضد برجام مطرح کنند، اضافه کرد: رییس جمهور عوض شده است وکشورشان هیچ تعهدی نسبت به تعهدات گذشته ندارد و با دیوانگی دنبال گرفتن امتیازات جدید از ما هستند.

نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر ایستادن مقابل رفتار دیوانه آمیز ترامپ تأکید و اظهار کرد: اگر بار دیگر بر اساس سناریوی جدید آنها پای میز مذاکره برویم ظلم های جدیدی برعلیه کشور وضع می شود.

گفتگو: حسن رضاییان

انتهای خبر /

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار