مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۲۲۰
زمان انتشار : ۰۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸

قدرت ایران خلفای عرب را به جان هم انداخت

در پی انتشار برخی سخنان منتسب به امیر قطر درباره ایران، دولت امارات کانال ماهواره‌ای الجزیره و سایت این شبکه را فیلتر کرد.

به گزارش  با سفر دونالد ترامپ به غرب آسیا تنش‌ها میان کشورهای عرب زبان نیز بیش از قبل آشکار شده است. این تنش‌ها موضع گیری‌های دولت‌ها و رسانه‌های غربی را نیز علیه ایران تقویت کرده است. اما برخی از سران عرب زبان به قدرت ایران اسلامی در منطقه پی برده‌اند و دیگر دولت‌ها را از ایجاد تنش با مردم ایران منع می‌کنند.

شبکه الجزیره با انتشار صوتی از شیخ «تمیم بن حمد» امیر قطر خبرساز شد در این صوت آمده است: “دامن زدن به تنش با ایران به عنوان کشوری قدرتمند به مصلحت نیست، خواستار پرهیز از هرگونه تنش با تهران شده است.”

پس از انتشار این صوت در الجزیره دولت امارات که این بحث را نمی‌پذیرد با فیلتر این شبکه و مسدود کردن دسترسی کاربران به سایت الجزیره سانسور قوی خبری خود را آغاز کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!