مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۱۰۲۴
زمان انتشار : ۰۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱

متهم اصلی پرونده قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی دستگیر شد

حسن نوری شیرازی با تأیید خبر قتل پیرزن 85 ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» گفت: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

به گزارش  حسن نوری شیرازی در سیاهکل، با تأیید خبر قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» اظهار کرد: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

وی ضمن تکذیب شایعات مبنی بر بسته بودن دست و پای مقتول، گفت: متهم اصلی این پرونده دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

دادستان شهرستان سیاهکل افزود: هم‌اکنون پرونده این قتل در حال بررسی می‌باشد و در صورت نهایی شدن و صدور حکم؛ اطلاعات تکمیلی در اختیار مردم شریف سیاهکل قرار می‌گیرد.

نوری شیرازی ضمن درخواست از تمامی مردم جهت حفظ موارد امنیتی در منازل و محل کار خود، تصریح کرد: متأسفانه علی‌رغم هشدارهای پلیسی عدیده؛ برخی از مردم موارد ایمنی را رعایت نکرده و وجوه و اموال گران‌قیمت خود را در محل مناسبی نگهداری نمی‌نمایند و آن‌ها را به‌راحتی دسترس و در معرض دید سارقین قرار می‌دهند که همین امر باعث تحریک بزهکاران می‌شود.

وی، از زحمات بی‌وقفه بازپرس پرونده و تلاش شبانه‌روزی مأمورین نیروی انتظامی شهرستان سیاهکل در جهت شناسایی و دستگیری عامل قتل قدردانی کرد.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی