مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۱۰۲۴
زمان انتشار : ۰۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱

متهم اصلی پرونده قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی دستگیر شد

حسن نوری شیرازی با تأیید خبر قتل پیرزن 85 ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» گفت: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

به گزارش  حسن نوری شیرازی در سیاهکل، با تأیید خبر قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» اظهار کرد: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

وی ضمن تکذیب شایعات مبنی بر بسته بودن دست و پای مقتول، گفت: متهم اصلی این پرونده دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

دادستان شهرستان سیاهکل افزود: هم‌اکنون پرونده این قتل در حال بررسی می‌باشد و در صورت نهایی شدن و صدور حکم؛ اطلاعات تکمیلی در اختیار مردم شریف سیاهکل قرار می‌گیرد.

نوری شیرازی ضمن درخواست از تمامی مردم جهت حفظ موارد امنیتی در منازل و محل کار خود، تصریح کرد: متأسفانه علی‌رغم هشدارهای پلیسی عدیده؛ برخی از مردم موارد ایمنی را رعایت نکرده و وجوه و اموال گران‌قیمت خود را در محل مناسبی نگهداری نمی‌نمایند و آن‌ها را به‌راحتی دسترس و در معرض دید سارقین قرار می‌دهند که همین امر باعث تحریک بزهکاران می‌شود.

وی، از زحمات بی‌وقفه بازپرس پرونده و تلاش شبانه‌روزی مأمورین نیروی انتظامی شهرستان سیاهکل در جهت شناسایی و دستگیری عامل قتل قدردانی کرد.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علی دینی ترکمانی

اصلاح ساختار مالیاتی، جلوگیری از فرار مالیاتی و عادلانه کردن نظام مالیاتی مسئله جدی و اساسی است که وزارت اقتصاد باید دنبال کند. نظام بانکی نیز همین طور است. باید کارآمدتر شود و مخاطرات اخلاقی که در شبکه بانکی وجود دارد تا جایی که ممکن است مهار شود.

فرزین پورمحبی

اگر مطالعه تاریخ و جغرافی برای ترامپ سخت است