مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۶۶۱
زمان انتشار : ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

آیت الله جنتی: مسئولان بدانند برجام تیر زهرآگین دشمن بود

رئیس مجلس خبرگان گفت: مسئولان بدانند در پس لبخند دشمن، تیر زهرآگینی وجود دارد و برجام نیز مصداق است.

به گزارش  آیت الله احمد جنتی در سومین اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ضمن گرامیداشت دهه امر به معروف و نهی از منکر این فریضه را وظیفه همگان دانست و گفت: “ترک این فریضه الهی چه مصیبت هایی برای مسلمانان از ابتدای اسلام تاکنون بر سر جامعه اسلامی آورده است”.

رئیس مجلس خبرگان سپس با اشاره به هفته دفاع مقدس تأکید کرد: دفاع مقدس یک نعمت بود که برکات زیادی برای اسلام و انقلاب اسلامی داشته و همچنان دارد و تدوام انقلاب از برکات دفاع مقدس است. شهید حججی ها امروز ثمره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هستند.

وی در ادامه به فاجعه میانمار پرداخت و افزود: این جنایات و سکوت مسلمان و برخی دولت های اسلامی دامن خودشان را خواهد گرفت. جمهوری اسلامی با همه توان از مسلمانان مظلوم در همه نقاط جهان حمایت کرده و خواهد کرد.

آيت‌الله جنتی تاکید کرد: مجلس خبرگان رهبری در مشروعیت بخشی به نظام و حفظ استمرار رهبری نظام و آرامش جامعه جایگاه اساسی دارد

آیت‌الله جنتی گفت: مسئولان بدانند در پشت لبخند دشمن، تیر زهرآگین وجود دارد، برجام، مصداق تیر زهر آگین بود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان بدانند در پس لبخند دشمن، تیر زهرآگینی وجود دارد و برجام نیز مصداق تیر زهرآگینی در پس لبخند دشمن بود، گفت: از شروع کار دولت جدید خرسندیم اما چیزی که مردم منتظر آن هستند بهبود وضعیت اقتصادی است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز ایران در بهترین جایگاه منطقه‌ای قرار دارد که این جایگاه در سایه اندیشه رهبری و جانفشانی شهید حججی‌ها و همدانی‌ها شکل گرفت.

آیت الله جنتی گفت: امروز مجلس خبرگان از دولت مطالبه دارد و ناراحتی استکبار از حضور ایران در منطقه، به این دلیل است که دشمن نتوانسته به مقاصد خود دست پیدا کند.

وی تاکید کرد: کسانی که با نظام و اصل ولایت فقیه مشکل دارند، با خود اسلام مشکل دارند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخابات اخیر مشکلات فراوانی داشت و برخی مقامات دولتی از قبیل استاندار، فرماندار و دهدار به‌طور رسمی تخلف کردند و کارشان به دادگاه قضایی کشید.

آیت الله جنتی گفت: باید مراقب فتنه و نفوذ بود، زیرا کسانی که با انقلاب و اسلام مشکل دارند در حال رشد هستند؛ از این رو کمیته سیاسی مجلس خبرگان بسیاری از مطالبات را از مسئولان پیگیری می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی