مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۶۳۵
زمان انتشار : ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷

هفته آینده؛ نشست ویژه مجلس برای بررسی تخلف یارانه‌ای دولت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی تخلف یارانه‌ای دولت در هفته آینده خبر داد.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تخلف دولت در پرداخت یارانه‌‌های نقدی، گفت: دولت در ۵ ماهه نخست امسال یازده هزار میلیارد تومان از محل بودجه عمومی کشور برای پرداخت یارانه‌های نقدی خرج کرده که این رقم می‌بایست تا پایان سال پرداخت می‌شد.

وی با طرح این سؤال که مشخص نیست دولت یارانه‌های نقدی را تا پایان سال ۹۶ چگونه و از چه منابعی می‌خواهد پرداخت کند، افزود: دولت می‌بایست نسبت به تخلف آشکار در پرداخت یارانه‌های نقدی در سال ۹۶ پاسخگو باشد، زیرا این تخلف محرز شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: قرار است در هفته آینده نشست ویژه‌ای با حضور مسئولان سازمان هدفمندی یارانه‌ها و سازمان برنامه و بودجه به منظور بررسی چگونگی پرداخت یارانه‌های نقدی در این کمیسیون داشته باشیم.

جعفرزاده در پایان خاطرنشان کرد: قرار است در این نشست دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات نمایندگان و مسئولان ذیربط در رابطه با پرداخت یارانه‌‌های نقدی را بشنویم و به جمع‌بندی برسیم.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی