مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۵۹۰
زمان انتشار : ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷

هشدار بانک مرکزی به مردم

بانک مرکزی هشدار داد که دو موسسه «شرکت تعاونی کشاورزی توسعه البرز» و «واحد اعتباری ولیعصر (عج)» مجوز هیچ گونه فعالیت از بانک مرکزی ندارند.

به گزارش  دو موسسه دیگر غیرمجاز اعلام شدند

شرکت تعاونی کشاورزی توسعه البرز و واحد اعتباری ولیعصر (عج) در قالب واحدهای اعتباری وابسته به شرکت‌های تعاون روستایی اغلب در البرز و تهران علاوه بر نقض قوانین و مقررات ذیربط و بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی مبادرت به فعالیت اعتباری می‌کنند و بانک مرکزی با همکاری نهادهای نظارتی و انتظامی اقدام‌های لازم را برای جلوگیری از گسترش فعالیت آنها انجام داده است.

بر اساس این خبر، تاکید می‌شود این شرکت‌های تعاونی غیرمجاز مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی نداشتند و فعالیت شعب آنها هم غیرقانونی است به همین دلیل ضروری است که هموطنان عزیز برای جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال خود از هرگونه ارتباط با این تعاونی‌های غیرمجاز خودداری کنند.

در غیر این‌صورت بانک مرکزی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تضییع حقوق مشتریان این شرکت های تعاونی غیرمجاز به خصوص استرداد وجوه سپرده‌گذاران را به گردن نمی گیرد.

از هموطنان گرامی درخواست می‌شود پیش از سپرده گذاری در بانک ها و موسسات اعتباری به پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی مراجعه کنند و از فهرست بانک‌ها و موسسات اعتباری مجاز اطمینان یابند.

سیمرغ : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی