مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۳۷۸
زمان انتشار : ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵

پیکر ۱۰ نفر از شهدای ایرانی حادثه تروریستی عراق وارد کشور شد

عصر دیروز پیکر ۱۰ نفر از شهدای حادثه تروریستی عارق از طریق مرز شلمچه وارد کشور شد.

به گزارش  با هماهنگیهای به عمل آمده، پیکر ۱۰ نفر از شهدای حادثه تروریستی عراق عصر دیروزاز مرز شلمچه تحویل و به سردخانه های بهشت رضوان و بیمارستان ولی عصر خرمشهر منتقل شدند.

همچنین دو نفر از مجروحان انتقال یافته به شلمچه برای اقدامات فوق تخصصی به اهواز اعزام شدند. یک نفر دیگر هم پس از انجام اقدامات درمانی مرخص شد.

از ۱۰ محروحی که عصر امروز از مرز شلمچه وارد ایران شده بودند، سه بیمار به بیمارستان ولیعصر خرمشهر، سه نفر به بیمارستان شهید بهشتی آبادان، یک نفر بیمارستان امام خمینی نفت آبادان و یک نفر به بیمارستان طالقانی آبادان منتقل شده بودند.

آمبولانس ها و اتوبوس آمبولانس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان برای تحویل گرفتن زئران ایرانی مصدوم شده در حادثه تروریستی عراق در مرز شلمچه مستقر شده اند.

تعداد ۱۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس دو فروند بالگرد( یکی مستقر در محل و دیگری به صورت آماده باش در مرکز مدیریت بحران اهواز ) به همراه ۳۰ نفر از تکنسین های فوریتهای پزشکی در مرز بین المللی شلمچه کار انتقال مجروحان را به عهده دارند.

مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

امیر محبیان

در سال‌های اخیر در برهه حساسی مانند انتخابات، اصلاح‎طلبان نتوانستند با تکيه بر فعالیت حزبی، پیروزی کسب کنند. اصلاح طلبان هرچند ظاهرا بر تحزب پای فشاری می‌کنند و ساختار جامعه مدنی مورد نظرشان بر پایه نظام حزبی شکل می‌گیرد، ولی به‌واقع در عمل برای ریشه دواندن احزابشان در بستر اجتماعی با دشواری‌های جدی روبرو هستند که این مانع از ژرفا بخشیدن به کار حزبی از سوی آن‌ها می‌شود.

علی دینی ترکمانی

علی دینی ترکمانی

رفع مشکلات اقتصاد ایران مستلزم چیست؟