مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۳۲۲
زمان انتشار : ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵

تشکر کنایه آمیز وکیل احمدی نژاد از دیوان محاسبات

وکیل احمدی نژاد به مطلب منتشر شده روز سه شنبه در روزنامه اعتماد واکنش نشان داد.

به گزارش  روزنامه اعتماد در مطلب روز گذشته خود نوشته بود: در ادامه تلاشهای یک ماه گذشته احمدی نژاد که سعی کرده تا ٧ حکم قطعی دیوان محاسبات درباره پروندههای تخلفات نفتی و غیرنفتی خودش را (که فیاض شجاعی، دادستان دیوان محاسبات تشریح کرده بود) منکر شود، وکیل او عادل حیدری، نامه ‌ای خطاب به نمایندگان مجلس نوشت تا به زعم او آنها درباره این اظهارات فیاض شجاعی تصمیم بگیرند.

سید عادل حیدری وکیل احمدی‌‌نژاد در واکنش به مطلب منتشر شده در روزنامه اعتماد به خبرنگار خبرفوری گفت: از مقام مسئول در دیوان محاسبات کشور که مصاحبه دیروزشان با روزنامه اعتماد مؤید مطالب مندرج در نامه اینجانب به نمایندگان محترم مجلس بوده سپاسگزارم.

وکیل احمدی نژاد ادامه داد: روزنامه اعتماد در شماره دیروز خود به نقل از یک مقام مسئول در دیوان محاسبات کشور اعلام کرده است: دیوان محاسبات در حال هماهنگی با مقام قضایی جهت انتشار احکام و آراء صادره علیه دکتر احمدی‌نژاد است و دلیل این امر را وجود نام افراد دیگری در این احکام اعلام کرده است به نظر اینجانب این امر اقرار صریح دیوان محاسبات به انجام یک عمل غیر قانونی است چراکه آقای فیاض شجاعی دادستان محترم دیوان در مصاحبه جنجالی خود به صراحت متن آراء مورد ادعایش را اعلام و با دادن کلاسه پرونده و … به تعبیر خودش در خصوص آراء توضیح مفصل داده‌اند اما دیروز دیوان محاسبات اعلام کرده که جهت انتشار آراء به دلیل وجود نام افراد دیگر به دنبال مجوز قضایی انتشار است سوال اینجاست که اگر محکومین آراء مورد ادعا چند نفر می‌باشند چرا فقط انجام مصاحبه و بیان محکومیت علیه آقای دکتر احمدی‌نژاد نیاز به مجوز انتشار نداشته است؟! و اگر داشته چرا با اقدام غیر قانونی نسبت به انتشار مفاد آراء اقدام نموده‌اند! حالا برای انتشار نام دیگران به صراحت اعلام کرده‌اند که نیاز به مجوز انتشار است!! در حالی که آقای دکتر احمدی‌نژاد رئیس دولتهای نهم و دهم بوده و احتمالاً افراد مورد ادعا کارکنان دولت!!

حیدری افزود: از این رو در نامه خود به نمایندگان محترم ملت ، سیاسی بودن اقدام دادستان محترم دیوان محاسبات را گوشزد نمودم و این ادعای یک مقام مسئول در دیوان محاسبات دقیقاً مؤید عرایض اینجانب می‌باشد و خوشحالم که از درون خود دیوان محاسبات مقام مسئولی چنین اقرار می‌نماید.

وکیل احمدی نژاد در واکنش به این موضوع مبنی بر اینکه در دیوان محاسبات ادعا شده بود که وکالت شما از نوع وکالت خاصی بوده و به همین دلیل آراء را به شما ابلاغ نکرده‌اند، تاکید کرد: وکالت اینجانب از آقای دکتر احمدی‌نژاد که طی لایحه ثبت شده‌ای در تاریخ ۱۰/۰۵/۱۳۹۶ به دیوان ارائه و تحویل گردیده است وکالت تام الاختیار با تصریح به موارد مندرج در مواد ۳۵ و ۳۶ قانون آئین دادرسی مدنی می‌باشد که هر دانشجوی حقوقی هم می‌داند که چنین وکالتی وکالت تام ‌الاختیار است ضمن اینکه در وکالت یک وکیل دادگستری وکالت خاص و عام نداریم و معلوم نیست این تعبیر ساختگی به چه منظور به کار برده شده است.

خبرفوری : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!