مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۹۰۴
زمان انتشار : ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹

روحانی در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی: توانمندی، پیشرفت و ثبات جهان اسلام موجب توانمندی، پیشرفت و ثبات کل جهان است

رئیس جمهور گفت: جهان اسلام بخشی مهم و موثر در منظومه جهانی است و توانمندی و پیشرفت و ثبات آن موجب توانمندی و پیشرفت و ثبات کل جهان است.

به گزارش  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سخنرانی خود در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری که در آستانه قزاقستان برگزار شد، اظهار کرد: جهان اسلام بخشی مهم و موثر در منظومه جهانی است و توانمندی و پیشرفت و ثبات آن موجب توانمندی و پیشرفت و ثبات کل جهان است.

وی با بیان اینکه متاسفانه امروز بحران های متعددی جهان اسلام را به چالش کشیده است، گفت: ادامه جنایت های صهیونیستها علیه مردم فلسطین، جنایات افراطیون در میانمار علیه مسلمانان روهینگیا، فجایع انسانی گروههای افراطی در سوریه و عراق و تداوم اقدامات نظامی علیه مردم یمن، نیاز به همبستگی و اتحاد امت اسلامی را از هر زمان دیگر بیشتر کرده است.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!