مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۹۰۴
زمان انتشار : ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹

روحانی در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی: توانمندی، پیشرفت و ثبات جهان اسلام موجب توانمندی، پیشرفت و ثبات کل جهان است

رئیس جمهور گفت: جهان اسلام بخشی مهم و موثر در منظومه جهانی است و توانمندی و پیشرفت و ثبات آن موجب توانمندی و پیشرفت و ثبات کل جهان است.

به گزارش  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سخنرانی خود در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری که در آستانه قزاقستان برگزار شد، اظهار کرد: جهان اسلام بخشی مهم و موثر در منظومه جهانی است و توانمندی و پیشرفت و ثبات آن موجب توانمندی و پیشرفت و ثبات کل جهان است.

وی با بیان اینکه متاسفانه امروز بحران های متعددی جهان اسلام را به چالش کشیده است، گفت: ادامه جنایت های صهیونیستها علیه مردم فلسطین، جنایات افراطیون در میانمار علیه مسلمانان روهینگیا، فجایع انسانی گروههای افراطی در سوریه و عراق و تداوم اقدامات نظامی علیه مردم یمن، نیاز به همبستگی و اتحاد امت اسلامی را از هر زمان دیگر بیشتر کرده است.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی