مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۵۶۷
زمان انتشار : ۰۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

بزرگترین رزمایش نیروهای نظامی اسرائیل برای مقابله با قدرت حزب‌الله

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از برگزاری بزرگترین تمرین نظامی شبیه‌‌سازی‌شده تهاجم ارتش این رژیم به حزب‌الله لبنان خبر دادند.

به گزارش  رسانه‌های رژیم صهیونیستی از برگزاری بزرگترین تمرین نظامی شبیه‌‌سازی‌شده تهاجم ارتش این رژیم به حزب‌الله لبنان خبر دادند.

پایگاه دبکافایل ضمن اشاره به اینکه این تهاجم شبیه‌سازی‌شده روز سه‌شنبه برگزار می‌شود افزود: این بزرگترین رزمایش نیروهای اسرائیل است که در ۱۹ سال اخیر برگزار می‌شود؛ در این رزمایش نحوه مقابله با توان روزافزون حزب‌الله لبنان شبیه‌سازی می‌شود.

دبکافایل به نقل از منابع نظامی و امنیتی خود ضمن اذعان به افزایش توان رزمی و قدرت روز‌افزون نیروهای حزب‌الله لبنان می‌نویسد: این جنگ شبیه‌سازی‌شده منحصرا برای مقابله با حزب‌‌الله لبنان انجام می‌شود که طی سا‎ل‎های گذشته به شکلی باورنکردنی قدرت و توانش افزایش یافته‌ است؛ حزب‌الله هم‌اکنون حجم عظیمی از تانک‎ها، پهپادها همچنین ببیش از ۱۰۰ هزار موشک و راکت در اختیار دارد که در حال حاضر نه‌تنها در لبنان بلکه در تحولات سوریه نقشی اساسی دارد.

این پایگاه صهیونیستی با اشاره به اینکه در این رزمایش ده‌ها هزار تن از یگان‎های زمینی، هوایی و دریایی ارتش اسرائیل شرکت دارند به نقل از منابع امنیتی خود افزود: این رزمایش در چارچوب راهبرد کلی اسرائیل برای مقابله با قدرت حزب‌الله انجام می‌گیرد.

دبکافایل با اذعان به شکست ارتش رژیم صهیونیستی در برابر رزمندگان حزب‌الله در سال ۲۰۰۶ و ضمن تشریح این جنگ شبیه‌سازی‌ شده نوشت: راهبرد جدید ارتش اسرائیل برای مقابله با حزب‌الله نتیجه عبرت‌گیری از ضعف‎های سال ۲۰۰۶ است.

میزان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محبوبترین های بین الملل
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!