مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۴۵۰
زمان انتشار : ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

خبر جدید کریمی قدوسی از دو تابعیتی های دولت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون 93 نفر مدیر دو تابعیتی در دولت یازدهم و دوازدهم شناسایی شده‌اند، گفت: به زودی اسامی این افراد ابتدا در کمیسیون امنیت ملی و سپس در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

به گزارش  جواد کریمی قدوسی با اشاره به طرح تحقیق و تفحص مجلس از مدیران دوتابعیتی درباره انگیزه مجلس نهم از تدوین این طرح اظهار کرد: شش ماه مانده به پایان کار مجلس نهم، این طرح در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار گرفت اما با توجه به پایان عمر مجلس نهم تکمیل بررسی این طرح متوقف شد. نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح دارای دو محور مصادیق و مبانی است، افزود: مصادیق این طرح شامل همه مسئولان و مدیران فعلی کشور از جمله رئیس‌جمهور، معاونان وی، وزرا و معاونانشان، مدیران کل، سفرا و فرزندان و همسران همه آن‌ها می‌شود و در بخش مبانی نیز بررسی خلأهای موجود در قوانین قدیمی‌تر و رفع این نواقص در دستور کار قرار دارد.

آنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جلال خوش چهره

فارغ از شکل اهداف راهبردی دولت «دونالد ترامپ» علیه ایران، ماهیت ابزاری آن، از اهمیت بیشتری برخوردار است. ترامپ در سخنرانی جمعه گذشته خود از برجام و تعهدات ایران در قبال آن بد گفت‎، به رایزنی با متحدان اروپایی آمریکا درباره بازبینی برجام اشاره کرد، محافظه‌کارانه از سپاه پاسداران و اقدام برای تحریم آن از سوی خزانه‌داری آمریکا گفت، به دلجویی از افکار عمومی ایران پرداخت و سرانجام دو اعتراض اصلی خود را به برجام بیان کرد: مدت‌دار بودن این توافق و عدم مشمولیت همهٔ اختلاف‌های -به زعم او- غرب با ایران در توافق‌نامه هسته‌ای. در واقع اشاره آخری همانی است که از ابتدا همهٔ ناظران درباره‌اش گمانه‌زنی کرده بودند.

احسان محمدی

احسان محمدی

بابک زنجانی درون ما!