مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۴۴۷
زمان انتشار : ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

احتمال سفر رئیس جدید مجلس اعلای عراق به تهران

نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران از سفر احتمالی شیخ همام حمود به تهران برای دیدار و رایزنی با مقامات جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش  . ماجد غماس نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران با بیان این‌که پس از تغییرات در مجلس اعلا وی همچنان مسئولیت دفتر این مجلس در تهران را بر عهده دارد و این دفتر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، افزود: در حال حاضر آقای همام حمودی رئیس جدید مجلس اعلای اسلامی عراق در حال انجام امور مربوط به ساماندهی و بازنگری مسائل مرتبط با مجلس اعلا است و بعد از اتمام این امور احتمالا در آینده برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر خواهد کرد. بر اساس این گزارش همام حمودی بعد از جدایی سید عمار حکیم از مجلس اعلای اسلامی عراق و حزب حکمت وطنی به عنوان رئیس مجلس اعلای عراق معرفی و منصوب شد.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جلال خوش چهره

فارغ از شکل اهداف راهبردی دولت «دونالد ترامپ» علیه ایران، ماهیت ابزاری آن، از اهمیت بیشتری برخوردار است. ترامپ در سخنرانی جمعه گذشته خود از برجام و تعهدات ایران در قبال آن بد گفت‎، به رایزنی با متحدان اروپایی آمریکا درباره بازبینی برجام اشاره کرد، محافظه‌کارانه از سپاه پاسداران و اقدام برای تحریم آن از سوی خزانه‌داری آمریکا گفت، به دلجویی از افکار عمومی ایران پرداخت و سرانجام دو اعتراض اصلی خود را به برجام بیان کرد: مدت‌دار بودن این توافق و عدم مشمولیت همهٔ اختلاف‌های -به زعم او- غرب با ایران در توافق‌نامه هسته‌ای. در واقع اشاره آخری همانی است که از ابتدا همهٔ ناظران درباره‌اش گمانه‌زنی کرده بودند.

احسان محمدی

احسان محمدی

بابک زنجانی درون ما!