مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۴۴۷
زمان انتشار : ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

احتمال سفر رئیس جدید مجلس اعلای عراق به تهران

نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران از سفر احتمالی شیخ همام حمود به تهران برای دیدار و رایزنی با مقامات جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش  . ماجد غماس نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران با بیان این‌که پس از تغییرات در مجلس اعلا وی همچنان مسئولیت دفتر این مجلس در تهران را بر عهده دارد و این دفتر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، افزود: در حال حاضر آقای همام حمودی رئیس جدید مجلس اعلای اسلامی عراق در حال انجام امور مربوط به ساماندهی و بازنگری مسائل مرتبط با مجلس اعلا است و بعد از اتمام این امور احتمالا در آینده برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر خواهد کرد. بر اساس این گزارش همام حمودی بعد از جدایی سید عمار حکیم از مجلس اعلای اسلامی عراق و حزب حکمت وطنی به عنوان رئیس مجلس اعلای عراق معرفی و منصوب شد.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی