مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۴۴۷
زمان انتشار : ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

احتمال سفر رئیس جدید مجلس اعلای عراق به تهران

نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران از سفر احتمالی شیخ همام حمود به تهران برای دیدار و رایزنی با مقامات جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش  . ماجد غماس نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران با بیان این‌که پس از تغییرات در مجلس اعلا وی همچنان مسئولیت دفتر این مجلس در تهران را بر عهده دارد و این دفتر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد، افزود: در حال حاضر آقای همام حمودی رئیس جدید مجلس اعلای اسلامی عراق در حال انجام امور مربوط به ساماندهی و بازنگری مسائل مرتبط با مجلس اعلا است و بعد از اتمام این امور احتمالا در آینده برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر خواهد کرد. بر اساس این گزارش همام حمودی بعد از جدایی سید عمار حکیم از مجلس اعلای اسلامی عراق و حزب حکمت وطنی به عنوان رئیس مجلس اعلای عراق معرفی و منصوب شد.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟