مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۱۰۳
زمان انتشار : ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱

فراخوان سعید زیباکلام برای حمایت از خانواده رضا شهابی

سعید زیباکلام در کانال تلگرامی خود از جوانان انقلابی خواست تا در روز عید قربان برای حمایت از خانوده رضا شهابی که در زندان به سر می‌برد به دیدار آنها بروند.

به گزارش  سعید زیباکلام در کانال تلگرامی خود از جوانان انقلابی خواست تا در روز عید قربان برای حمایت از خانوده رضا شهابی که در زندان به سر می‌برد به دیدار آنها بروند. در بخشی از این فراخوان آمده است: سلام بر جوانمردان غیور. به لطف و عون الهی بنا دارم فردا روز عید قربان برای حمایت و دلجویی از خانواده آقای رضا شهابی، عضو زندانی سندیکای کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، به دیدار ایشان بروم تا ضمن شنیدن آلام و رنج‌های این خانواده راه‌های ممکن هر نوع کمکی بررسی شود. جوانان پایکار انقلاب! آرمان‌های انقلاب روزهای سخت و حساسی را امروزه طی می‌کند و بر ماست که به‌سهم و توان خود از صدمات جبران ناپذیر به آرمان‌های انقلاب ممانعت کنیم، باشد که فردای قیامت در محضر حضرت حق سرافکنده و شرمسار نباشیم. یاعلی، سعید زیباکلام.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟