مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۰۷۲
زمان انتشار : ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱

پیشنهاد مازنی برای حفظ وحدت اصلاح طلبان

یک نماینده مجلس می گوید: اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی بیندیشند

به گزارش  یک نماینده مجلس می گوید: اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی بیندیشند؛ یعنی تمام سعی بر این باشد که اوضاع کشور را به سمت اصلاح پیش ببرند. این اصلاح می تواند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… باشد. احمد مازنی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید در خصوص راهکارهای پیشنهادی برای حفظ انسجام و وحدت اصلاح طلبان در مقاطع مختلف گفت: برای حفظ وحدت و سازماندهی تشکیلاتی، رهبری جریان اصلاحات باید همه افراد جبهه را ببیند و اینطور نباشد که بعضی اشخاص که شأن حقیقی دارند در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حضور داشته باشند و حضورشان نیز پر رنگ باشد و بعضی افراد که در قامت یک حزب رسمی کار می کنند احیانا کمتر دیده می شوند. نگاه واحد باید نسبت به همه وجود داشته باشد. وی تأکید کرد: مسأله دیگر اینکه اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی باندیشند. یعنی تمام سعی اصلاح طلبان بر این باشد که اوضاع کشور را به سمت اصلاح پیش ببرند. این اصلاح می تواند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… باشد.

این نماینده مجلس افزود: اصلاح طلبان باید با این دید وارد فضای قدرت و فضای فعالیت های سیاسی کشور شوند نه اینکه اصرار داشته باشند که خود در قدرت باشند و به هر قیمتی به قدرت برسند. کاری که ما در انتخابات ریاست جمهوری با آقای روحانی انجام دادیم نشان دهنده همین موضوع است. ایشان اصولگرا بود و ما دیدیم که شعارهای اصلاح طلبانه می دهند و تاکنون برای دو دوره رییس جمهوری شده است. دولتی هم که معرفی کردند مشی اصولگرایانه و اعتدالی دارد اما دولت را حمایت کردیم و همچنان هم حمایت خواهیم کرد.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

امیر محبیان

در سال‌های اخیر در برهه حساسی مانند انتخابات، اصلاح‎طلبان نتوانستند با تکيه بر فعالیت حزبی، پیروزی کسب کنند. اصلاح طلبان هرچند ظاهرا بر تحزب پای فشاری می‌کنند و ساختار جامعه مدنی مورد نظرشان بر پایه نظام حزبی شکل می‌گیرد، ولی به‌واقع در عمل برای ریشه دواندن احزابشان در بستر اجتماعی با دشواری‌های جدی روبرو هستند که این مانع از ژرفا بخشیدن به کار حزبی از سوی آن‌ها می‌شود.

علی دینی ترکمانی

علی دینی ترکمانی

رفع مشکلات اقتصاد ایران مستلزم چیست؟