مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۰۷۲
زمان انتشار : ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱

پیشنهاد مازنی برای حفظ وحدت اصلاح طلبان

یک نماینده مجلس می گوید: اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی بیندیشند

به گزارش  یک نماینده مجلس می گوید: اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی بیندیشند؛ یعنی تمام سعی بر این باشد که اوضاع کشور را به سمت اصلاح پیش ببرند. این اصلاح می تواند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… باشد. احمد مازنی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید در خصوص راهکارهای پیشنهادی برای حفظ انسجام و وحدت اصلاح طلبان در مقاطع مختلف گفت: برای حفظ وحدت و سازماندهی تشکیلاتی، رهبری جریان اصلاحات باید همه افراد جبهه را ببیند و اینطور نباشد که بعضی اشخاص که شأن حقیقی دارند در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حضور داشته باشند و حضورشان نیز پر رنگ باشد و بعضی افراد که در قامت یک حزب رسمی کار می کنند احیانا کمتر دیده می شوند. نگاه واحد باید نسبت به همه وجود داشته باشد. وی تأکید کرد: مسأله دیگر اینکه اصلاح طلبان بیش از آنکه به اصلاح طلبان فکر کنند باید به اصلاح طلبی باندیشند. یعنی تمام سعی اصلاح طلبان بر این باشد که اوضاع کشور را به سمت اصلاح پیش ببرند. این اصلاح می تواند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… باشد.

این نماینده مجلس افزود: اصلاح طلبان باید با این دید وارد فضای قدرت و فضای فعالیت های سیاسی کشور شوند نه اینکه اصرار داشته باشند که خود در قدرت باشند و به هر قیمتی به قدرت برسند. کاری که ما در انتخابات ریاست جمهوری با آقای روحانی انجام دادیم نشان دهنده همین موضوع است. ایشان اصولگرا بود و ما دیدیم که شعارهای اصلاح طلبانه می دهند و تاکنون برای دو دوره رییس جمهوری شده است. دولتی هم که معرفی کردند مشی اصولگرایانه و اعتدالی دارد اما دولت را حمایت کردیم و همچنان هم حمایت خواهیم کرد.

تابناک : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی