مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۶۹۶
زمان انتشار : ۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

دادستان مشهد در پرونده مطهری مقصر دانسته شد

مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مردم تهران در تذکری گزارشی که درخصوص ممانعت از برگزاری سخنرانی علی مطهری در مشهد، در صحن علنی قرائت شده بود را گزارشی خنثی خواند و نسبت به این گزارش اعتراض کرد.

به گزارش  مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مردم تهران در تذکری گزارشی که درخصوص ممانعت از برگزاری سخنرانی علی مطهری در مشهد، در صحن علنی قرائت شده بود را گزارشی خنثی خواند و نسبت به این گزارش اعتراض کرد.

وی همچنین معتقد بود آیین نامه مجلس در نحوه قرائت گزارش رعایت نشده است و به مخالفان و موافقان اجازه صحبت داده نشده است. در ادامه علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را در غیاب علی لاریجانی بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: آقای کواکبیان گزارش، گزارش خنثی نبود در این گزارش صریحا آمده است که دادستان مشهد قصور و کوتاهی کرده و استاندار باید شورای تأمین را تشکیل می داده است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: پیگیری این گزارش بر عهده قوه قضاییه است. تهیه گزارش به دستور ریاست مجلس انجام شده و به کمیسیون شوراها ارجاع داده شده است.

خبرآنلاین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت