مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۵۴۸
زمان انتشار : ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

ایرانسل از بسته‌های جدید بلند مدت اینترنت همراه رونمایی کرد

ایرانسل بسته‌های جدید بلند‌مدت برای کاربران پرمصرف اینترنت را معرفی کرد.

به گزارش ایرانسل ۱۲ بسته‌ی جدید اینترنت بلندمدت را به لیست‌ طرح‌های خود اضافه کرد. این طرح‌ها در بازه‌های زمانی ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه شده‌‌اند و بین ۹ تا ۱۲۰ گیگابایت ترافیک اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌دهند. بسته‌های جدید اینترنت ایرانسل به شرح زیر هستند.

حجم (گیگابایت) مدت اعتبار (ماه) قیمت (تومان)
۹ ۳ ۳۳٬۰۰۰
۱۸ ۳ ۴۷٬۰۰۰
۲۴ ۳ ۵۸٬۰۰۰
۳۶ ۳ ۷۵٬۰۰۰
۴۸ ۳ ۹۰٬۰۰۰
۷۲ ۳ ۱۱۰٬۰۰۰
۱۸ ۶ ۵۵٬۰۰۰
۳۶ ۶ ۹۵٬۰۰۰
۴۸ ۶ ۱۱۵٬۰۰۰
۷۲ ۱۲ ۱۵۵٬۰۰۰
۹۶ ۱۲ ۱۸۵٬۰۰۰
۱۲۰ ۱۲ ۱۹۵٬۰۰۰

کاربران ایرانسل می‌‌توانند علاوه بر خرید آنلاین، با کد دستوری ۵۵۵۵# یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، اقدام به خرید بسته‌های جدید کنند.

در حال حاضر ۳۰ میلیون گوشی با قابلیت پشتیبانی از نسل سوم شبکه‌ی موبایل در ایران فعال‌ هستند که ۲۱.۷ میلیون از آن‌ها تحت پوشش شبکه‌ی ایرانسل قرار دارند. ایرانسل را می‌توان فعال‌ترین اپراتور در شبکه‌ی نسل چهار اینترنت نامید؛ این اپراتور با ۱۰,۳۱۰ نود در ۶۱۹ شهر، نزدیک به ۶.۵ میلیون کاربر فعال در شبکه‌ی ۴G دارد. این در حالی است که تعداد گوشی‌های فعال کشور که از نسل چهار شبکه‌ی موبایل نیز پشتیبانی می‌کنند، به ۱۰.۵‌ میلیون واحد می‌رسد.

زومیت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار