مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۷۴۵
زمان انتشار : ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵

شرط مورینیو برای واگذاری دخیا به رئال مادرید

داوید دخیا به یکی از گزینه های خرید حیاتی و اصلی رئال در نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است.روزنامه مارکا مدعی شد که مورینیو قصد دارد آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از قرارداد انتقال دخیا به مادرید به خدمت بگیرد.

به گزارش موراتا تحت هدایت مورینیو به تیم اصلی رئال منتقل شد و آقای خاص شناخت خوبی از او دارد. در دیگر سو رئال به دنبال تقویت دروازه خود است و دخیا اصلی ترین گزینه آنهاست. گلر اسپانیایی در بازی آخرش در الدترافورد با هواداران خداحافظی کرد و به نظر پیوستنش به رئال قطعی خواهد بود. حال مورینیو قصد دارد از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و موراتا را راهی الدترافورد کند.

                              

منچستریونایتد در قبال دخیا ۷۵ میلیون یورو از رئال می‌خواهد ولی در صورتی که موراتا به عنوان بخشی از قرارداد به جمع شاگردان مورینیو اضافه شود، رئال تنها ۲۵ میلیون یورو به منچستر پرداخت خواهد کرد. میلان و چلسی نیز به دنبال جذب موراتا هستند و باید دید که انتقال او به کجا خواهد رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟