مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۷۴۵
زمان انتشار : ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵

شرط مورینیو برای واگذاری دخیا به رئال مادرید

داوید دخیا به یکی از گزینه های خرید حیاتی و اصلی رئال در نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است.روزنامه مارکا مدعی شد که مورینیو قصد دارد آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از قرارداد انتقال دخیا به مادرید به خدمت بگیرد.

به گزارش موراتا تحت هدایت مورینیو به تیم اصلی رئال منتقل شد و آقای خاص شناخت خوبی از او دارد. در دیگر سو رئال به دنبال تقویت دروازه خود است و دخیا اصلی ترین گزینه آنهاست. گلر اسپانیایی در بازی آخرش در الدترافورد با هواداران خداحافظی کرد و به نظر پیوستنش به رئال قطعی خواهد بود. حال مورینیو قصد دارد از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و موراتا را راهی الدترافورد کند.

                              

منچستریونایتد در قبال دخیا ۷۵ میلیون یورو از رئال می‌خواهد ولی در صورتی که موراتا به عنوان بخشی از قرارداد به جمع شاگردان مورینیو اضافه شود، رئال تنها ۲۵ میلیون یورو به منچستر پرداخت خواهد کرد. میلان و چلسی نیز به دنبال جذب موراتا هستند و باید دید که انتقال او به کجا خواهد رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی