مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۷۴۵
زمان انتشار : ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵

شرط مورینیو برای واگذاری دخیا به رئال مادرید

داوید دخیا به یکی از گزینه های خرید حیاتی و اصلی رئال در نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است.روزنامه مارکا مدعی شد که مورینیو قصد دارد آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از قرارداد انتقال دخیا به مادرید به خدمت بگیرد.

به گزارش موراتا تحت هدایت مورینیو به تیم اصلی رئال منتقل شد و آقای خاص شناخت خوبی از او دارد. در دیگر سو رئال به دنبال تقویت دروازه خود است و دخیا اصلی ترین گزینه آنهاست. گلر اسپانیایی در بازی آخرش در الدترافورد با هواداران خداحافظی کرد و به نظر پیوستنش به رئال قطعی خواهد بود. حال مورینیو قصد دارد از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و موراتا را راهی الدترافورد کند.

                              

منچستریونایتد در قبال دخیا ۷۵ میلیون یورو از رئال می‌خواهد ولی در صورتی که موراتا به عنوان بخشی از قرارداد به جمع شاگردان مورینیو اضافه شود، رئال تنها ۲۵ میلیون یورو به منچستر پرداخت خواهد کرد. میلان و چلسی نیز به دنبال جذب موراتا هستند و باید دید که انتقال او به کجا خواهد رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی