مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۶۲۲۷
زمان انتشار : ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

المان میرزا کوچک جنگلی در محل شهادتش احداث می‌شود

فرماندار ماسال گفت: المان میرزا کوچک جنگلی در ارتفاعات ماسال در محل شهادت وی احداث می‌شود.

به گزارش  محمود قاسم نژاد  در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان با اشاره به سفر اخیر استاندار گیلان به شهرستان ماسال اظهار داشت: در این سفر علاوه بر تایید و تصویب المان مربوط به میرزا کوچک جنگلی که محل شهادت آن در ارتفاعات این شهرستان است اجرای آن را در آینده نزدیک با تخصیص اعتبارات ویژه عملی می‌شود.

فرماندار ماسال با بیان اینکه جایگاه راه اندازی المان مشهد میرزا، مناسب و طرح آن جامع و کامل است گفت: راه منتهی به مشهد میرزا از نظر توریستی و گردشگری یکی از راه‌های خوب است که لازم است جهت تسهیل در رفت و آمد آن اقدامات لازم انجام شود.

قاسم نژاد افزود: یکی از اقدامات مهم که در ییلاقات و مناطق گردشگری ماسال صورت گرفته موضوع پسماند و مدیریت زباله‌ها است که با مجوزی که از کمیته پسماند استان گیلان و شهرستان ماسال کسب شد این اقدام به نحو مطلوبی انجام شده و موجب رضایت مردم و گردشگران شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ماسال افزود: در زمینه گردشگری ۳۰ میلیون تومان اعتبار از محل ذخیره نفت و گاز به این موضوع تخصیص داده شد که علاوه بر آن اعتبار یک میلیارد تومان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به آن در نظر گرفته شد.

قاسم‌نژاد با اشاره به تسریع در بهره برداری سد لاستیک در سال ۹۶ گفت: در توزیع اعتبار از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه الزاماتی برای اجرای طرح‌های هادی در شهرستان وجود دارد و ۵ الی ۸ درصد از اعتبارات این شهرستان به این موضوع اختصاص دارد.

فرماندار ماسال با اشاره به اینکه این شهرستان در بهمن ۹۶ به‌عنوان شهر سبز معرفی شد تصریح کرد: شهرستان ماسال با پیگیری، نظارت و رسیدگی‌های لازم از نظر برخورداری از شاخص‌هایی مثل آب، گاز و راه نسبت به میانگین استانی دارای معدل بالاتری است.

وی با بیان اینکه اعتبار ابلاغ شده به شهر ماسال ۱۶ میلیارد و ۳۰۰ هزار تومان است افزود: رویکرد ما با توجه به مسائل اصلی شهرستان، نیازمندی‌ها و مطالبات اصلی آن است و همچنین استفاده از پتانسیل‌های این شهرستان در زمینه صنعت گردشگری و طبیعت‌گردی می‌تواند باعث پیشرفت شهر و تاثیرگذاری در سطح استان شود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی