مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۵۳۴
زمان انتشار : ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵

برانکو: باید در قطر به گل برسیم/ هیچ انتقادی از طارمی ندارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از بازی خوب بچه‌های تیمش در بازی برابر لخویا خوشحال است اما از نتیجه ناراضی است.

به گزارش برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس عصر چهارشنبه در حاشیه تمرین سرخپوشان پایتخت درباره نتیجه دیدار این تیم برابر لخویا اظهار کرد: مقداری انگیزه‌ها تداخل پیدا کرد یعنی غم و شادی با هم در هم آمیخته‌اند. غمگین به خاطر این که نتوانستیم پیروز شویم زیرا استحقاق پیروزی را داشتیم اما هم‌زمان به دلیل بازی خوب بچه‌ها خوشحالم. آن‌ها تمرکز و نظم داشتند و اجازه موقعیت‌سازی به تیم قطری را ندادند.

او افزود: آن‌ها به غیر از یک شوت که به دیرک خورد فرصت دیگری نداشتند اما ما ۷ فرصت گل داشتیم. بازی دست ما بود. بیش از ۶۰ درصد مالکیت توپ سهم پرسپولیس بود و تنها چیزی که کم داشتیم، آرامش در زدن ضربه آخر بود. باز هم توانستیم شانس‌های زیادی ایجاد کنیم و کارهای قشنگی در بازی انجام دهیم. باز هم نشان دادیم وقتی توپ سریع در گردش باشد تیم‌های کمی یارای ایستادگی مقابل ما را دارند. بسیار با تمرکز بازی کردیم و اجازه ندادیم همانند الریان در اواخر بازی فرصت گل به وجود آورند و مدل بازی که به روی آن اصرار دارم انجام دادیم که آن پرسینگ بالا در زمین حریف و بلاک کردن حریف است. آن را نیز در شرایط سختی و بدون حضور تماشاگران و در هوای بسیار گرم انجام دادیم. به همین دلیل به بازیکنانم تبریک می‌گویم. نیمه اول بازی‌ها نیز به اتمام رسید. نتایج قابل دسترس و نزدیک است. به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم آن هم با پذیرفتن ریسک بالا.

سرمربی پرسپولیس درباره تمرکز نداشتن در زدن ضربات آخر اظهار کرد: متاسفانه این بازی اول نیست که این گونه ضربات را می‌زنیم. مقابل الریان در تهران ۱۰ تا ۱۵ فرصت داشتیم. مقابل الهلال هم این گونه بود متاسفانه این مشکل در تیم ما وجود دارد. یکی از دلایل آن این است که بازیکنان در زمان بازی انرژی زیادی صرف می‌کنند زیرا به نظر من می‌خواهند حمله کنند و فعالیت داشته باشند و دفاع وسط آن‌ها را پرس کنند. این باعث می‌شود که در زدن ضربات آخر نشاط کامل را نداشته باشند. بخشی از تقصیرها هم گردن من است. این مدلی از فوتبال است و باید با آن کنار آمد.برانکو درباره گل نخوردن پرسپولیس در دیدار مقابل لخویا اظهار کرد: شاید من کمی زیاده‌روی کنم اما مثل این است که ما بازی را یک بر صفر برده‌ایم. خودمان می‌دانیم که باید در قطر به گل برسیم. امتیاز برتری ما نسبت به لخویا بیش‌تر است به همین دلیل صعود در دسترس ماست و با آرامش کامل به میدان خواهیم رفت.

او افزود: اگر مانند بازی الهلال یک بر یک می‌کردیم و در خانه حریف به تساوی بدون گل می‌رسیدیم شرایط بد می‌شد.

سرمربی پرسپولیس درباره خراب کردن پنالتی مهدی طارمی اظهار کرد: تفاوت پنالتی که مهدی با پنالتی مقابل الریان خراب کرد این بود که با قصد گل این ضربه را زد اما دروازه‌بان زودتر حرکت کرده بود. متوجه نشد که می‌تواند به زاویه مخالف بزند. گفته بودیم که سید جلال حسینی پنالتی را به ثمر برساند اما متاسفانه پیش آمد. من هیچ انتقادی از طارمی ندارم. در دو سال گذشته پنالتی خراب کردن یکی از مشکلات ما بوده است. به گونه‌ای که حتی مشکلات روحی روانی را نیز برای‌مان به وجود آورده است.

وی درباره نیمکت پرسپولیس نیز اظهار کرد: شرایط این گونه پیش رفت و طبیعی است که مشکلات خاصی پیش بیاید. قطعا این تیم را تقویت خواهیم کرد. ما تنها ۴ بازیکن دفاعی داریم. ربیع‌خواه در هر پستی که لازم داشته باشیم بازی می‌کند و در بازی مقابل لخویا نیز عالی ظاهر شد.

برانکو ایوانکوویچ درباره ممنوع‌الخروج بودنش تصریح کرد: رسانه‌ها همه چیز را می‌نویسند اما من مشکلی با مالیات ندارم. من هیچ کجا حرفی درباره ممنوع‌الخروج بودنم نزدم. از خبر ورزشی شکایت خواهم کرد زیرا نوشته‌اند که من مصاحبه کرده‌ام که مهدی و مسلمان تیم را مسخره می‌کنند اما من هیچ وقت همچنین صحبتی نکردم. من هر روز با این دو بازیکن هستم اما چنین حرفی نزدم. من اینجا در خدمت شما رسانه‌ها هستم و هر گونه صحبتی می‌کنم زیرا می‌دانم بخش مهمی از ورزش هستند و جزو همکاران خودم آن‌ها را حساب می‌کنم. من با خبرنگار ایسنا نیز مصاحبه اختصاصی انجام می‌دهم.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی