مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۸۴۴
زمان انتشار : ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

واکنش ها به انتشار چهره بدون آرایش دختر مدیری

عصر وارونگی فرهنگی | وقتی ارزش ها عوض می شوند

حواسمان باشد هرگاه ارزش ها عوض شوند عوضی ها ارزشمند می شوند!

گروه اجتماعی | در مراسم اکران خصوصی فلیم ” ساعت ۵ عصر”  نخستین ساخته مهران مدیری در سینما، برای اولین بار تصاویری از شهرزاد، دختر مهران مدیری در فضای رسانه ای کشور منتشر شد.

اگرچه مدیری همواره در برابر دوربین های صداو سیما با ظاهری معمولی و ساده ظاهر می شود اما نزدیکان وی مدعی هستند مدیری صاحب ثروتی میلیاردی است. حتی اگر چنین هم نباشد جامعه به خودی معترف است که وضع مالی بازیگران طراز اول کشور بسیار مطلوب است. اما آنچه این روزها نقل محافل شده ظاهر ساده و بدون آرایش شهرزاد مدیری است. دختری که فرزند یکی از معروف ترین ومحبوب ترین هنرمندان کشور است با ظاهری بسیار معمولی، بدون آرایش و بدون عمل زیبایی در برابردوربین عکاسان و خبرنگاران قرار می گیرد.

تصاویر اولیه منتشر شده واقعیت وجودی شهرزاد مدیری را به خوبی منتقل می کرد؛ اما اتفاقی که بعد از آن در فضای مجازی رخ داد این بود که برخی پایگاه های خبری با علم به اینکه تصویر اصلی بدون رنگ و لعاب است با استفاده از نرم افزارهای آرایشی چهره شهرزاد مدیری را به زعم خودشان رنگ و رو بخشیدند!

تصاویر بعدی، دختری با بینی عملی و آرایش بود که با تصویر نخست زمین تا آسمان تفاوت داشت. شاید این پایگاه های خبری گمان می کردند تصویر اصلی به مذاق بیننده ی امروزی خوش نخواهد آمد و بااقبال مواجه نخواهد شد! به نظر می رسد وارونگی فرهنگی آن قدر در جامعه فراگیر و عمیق شده که ارزش ها تغییر یافته اند. آنقدری که چهره ای بکر و دست نخورده برای مخاطب پذیر شدن باید تغییر کند! درحالی که اصالت و نجابت دوعنصر وجودی است که اگر نباشد با هیچ عمل و آرایشی  ترمیم شدنی نیست. چیزی که بسیاری از ستاره های پوشالی این روزهای هنر و ورزش از آن بی بهره اند! اما حواسمان باشد هرگاه ارزش ها عوض شوند عوضی ها ارزشمند می شوند!

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت