مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۸۸۷
زمان انتشار : ۰۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

فرانس پرس:

پژو سیتروئن به لطف بازار ایران کسب بیشترین سود خالص را رکورد زد

پژو سیتروئن به لطف بازار ایران و با کسب سود خالص ۱.۴۶ میلیارد دلار در نیمه نخست امسال رکورد زد.

به گزارش  به نقل از فرانس پرس، گروه تولیدی خودروی پژو سیتروئن اعلام کرد که سودخالص این شرکت در نیمه نخست امسال با رقم ۱٫۲۶ میلیارد یورور معادل ۱٫۴۶ میلیارد دلار به رکورد جدیدی دست پیدا کرده است

بر اساس این گزارش میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۵ درصد افزایش به رقم۲۹٫۱ میلیارددلار رسیده و میزان فروش هم ۳٫۶ درصد رشد کرده است

اوایل این ماه پژو اعلام کرده بود که فروش پژو با رشد ۲٫۳ درصدی به ۱٫۵۸ میلیون خودرو رسیده که در این افزایش بازار ایران بسیار مؤثر بوده است.

جین بابتیتس دچانتیلون مدیر مالی شرکت پژو اعلام کرد ما در اجرای اصلاحات در همه بخش‌ها پیشرفت‌های بسار خوبی داشتیم، به ویژه در بخش‌های تحویل کارهای خوبی انجام و باعث شده نسبت به آنچه که پیش‌بینی می‌شد بهتر عمل کنیم.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!