مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۷۷۷
زمان انتشار : ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: نقش زنان با تربیت دختران توانمند و کارآفرین موثر می شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: زنان ما زمانی می توانند نقشی موثر را ایفا کنند که به سوی تربیت دختران توانمند و کارآفرین بروند.

به گزارش  شهیندخت مولاوردی شامگاه چهارشنبه با حضور در جشن کرامت و آغاز اشتغال زایی زنان در روستای اسلام آباد بخش قیام دشت شهرستان ری با بیان اینکه سال جاری از جانب رهبر معظم انقلاب به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است اظهار داشت: اشتغال زنان روستایی حرکت بسیار مناسبی جهت توانمند سازی زنان این منطقه محسوب می شود.

مولاوردی افزود: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند و شایسته است نگاه و توجه مخصوصی به زنان داشته باشیم.

وی گفت: اشتغال زایی و توانمندسازی زنان دو شعار مهم در دولت است و زنان ما زمانی می توانند نقشی موثر را ایفا کنند که به سوی تربیت دختران توانمند و کارآفرین بروند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه طرح اشتغال زایی زنان روستایی با توجه به فرهنگ محلی به صورت آزمایشی در روستای اسلام آباد شهرستان ری به اجرا درآمده است گفت: امیدواریم که اجرای این طرح الگوی مناسبی برای سراسر کشور باشد.

وی درپایان بیان داشت: همکاری زنان در قسمت های مختلف سبب تقویت در بخش خصوصی و توسعه کار آفرینی و رفاه عمومی است.

گفتنی است در این مراسم فرماندار ویژه شهرستان ری، جمعی از مسئولان شهرستانی و تعدادی از زنان کارآفرین شهرستان ری نیز حضور داشتند.

مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت