مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۷۱
زمان انتشار : ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

سپاه پاسداران: حرکت تحریک‌آمیز ناو آمریکایی در خلیج فارس خنثی شد

روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خنثی‌سازی حرکت تحریک‌آمیز یک رزم‌ناو آمریکایی برابر شناور گشتی این نیرو در خلیج فارس خبر داد.

به گزارش  در پی انتشار خبری توسط برخی رسانه‌های بیگانه مبنی بر “شلیک هشدار ناو آمریکایی به‌سمت قایق ایرانی در خلیج فارس” روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: صبح امروز یک رزم‌ناو آمریکایی در شمال خلیج فارس به‌سمت یک شناور گشتی نیروی دریایی سپاه که در آبهای بین المللی در حال گشت‌زنی بود حرکت کرد و به‌قصد تحریک و ایجاد هراس مبادرت به شلیک دو گلوله هوایی کرد.

این اطلاعیه افزوده است: شناور نیروی دریایی سپاه بدون اعتنا به رفتار غیرحرفه‌ای و تحریک‌آمیز آنها به مأموریت خود ادامه داد و پس از مدت کوتاهی شناور آمریکایی منطقه را ترک کرد.

انتهای پیام/*

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!