مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۱۲۲
زمان انتشار : ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: حمایت از دولت وظیفه امامان جمعه است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با بیان اینکه حمایت از دولت، به تبعیت از رهبری وظیفه امامان جمعه است، گفت: نقد منصفانه و دفاع از دولت در تریبون‌های نماز جمعه در اولویت خواهد بود.

به گزارش  حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی شنبه شب در نشست ائمه جمعه استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: دولتی که می‌خواهد موفق باشد باید پشت سر رهبری حرکت کند.
وی تصریح کرد که باید همه مسئولان بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد برجام را قبول داشته باشند و از آن استفاده کنند.
تقوی تقسیم نهادها در داخل به انتصابی و انتخابی را جایز ندانست و گفت که این مساله باعث ایجاد شکاف در بین نهادها خواهد شد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه عنوان کرد که نیاز است خدمات نظام جمهوری اسلامی از هر تریبونی برای مردم ارائه شود.
تقوی با اشاره به اینکه امروز هر چه داریم از نظام جمهوری اسلامی است بیان کرد: مقابله با دشمنان اسلام از جمله داعش و اسرائیل در آن سوی مرزها باید در اولویت قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه عده‌ای فضای مجازی را آلوده کرده‌اند گفت که بسیاری از شخصیت‌های نظام در فضای مجازی مورد تهمت واقع می‌شوند و هیچ قید و بندی در فضای مجازی رعایت نمی‌شود.
تقوی با تاکید بر امید دادن به جامعه از سوی مسئولان بیان کرد: در فضای مجازی برخی به دنبال ناامید کردن مردم هستند که این عمل ناپسند است.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اظهار کرد که تریبون‌دارها و رسانه‌ها در راستای ایجاد نشاط و امید در جامعه نقش مهمی به عهده دارند.
تقوی با تاکید بر زمان شناسی ائمه جمعه افزود: ائمه جمعه باید زمان شناس باشند تا بتوانند همه پیامدها و حوادث را به خوبی ارزیابی و بررسی کنند.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه افزود: هم اکنون نماز جمعه در ۹۰۰ شهر کشور برگزار می‌شود.

ایرنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت