مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۹۶۱
زمان انتشار : ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

ماجرای خیانت ایوانکا ترامپ به پدرش چیست؟

ایوانکا با وارد کردن محصولات شرکتِ خود، شعارهای انتخاباتی پدرش دونالد ترامپ را زیر پا گذاشت.

به گزارش  در حالی که ایوانکا و پدرش دونالد ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی، بر تلاش برای توانمند سازی زنانِ آمریکایی و اشتغال آنان تاکید می کردند، پس از پیروزی در انتخابات، پدر و دختر ثابت کردند که مسائل تجاریشان با شعارهای تبلیغاتی سیاسیشان متفاوت است.

روزنامۀ واشنگتن پست با انتشار گزارشی فاش کرد اکثر لباس هایی که شرکت ایوانکا ترامپ می فروشد، ازخارج، به آمریکا وارد می شوند و این در حالی است که دونالد ترامپ همواره به شرکت های آمریکایی و شهروندان این کشور توصیه می کرد که در جهت تقویت تولید، از تولیدات داخلی استفاده کنند.

با این که شرکت ایوانکا، منابع تهیۀ اجناس خود را فاش نمی کند، اما خبرنگاران روزنامۀ واشنگتن پست، منابع تهیه این اجناس را ردیابی کردند.

روزنامه واشنگتن پست، مصاحبه هایی با کارگران چینی، اندونزیایی و بنگلادشی که برای شرکت ترامپ لباس می دوزند و به آمریکا وارد می کنند انجام داد. این کارگران از فشارهای شدید کاری و حقوق بسیار پایین گله مند بودند.

العالم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟