مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۷۴۷
زمان انتشار : ۰۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

مهمانان ناخوانده ای که با نخوردن صبحانه به سراغتان می آیند+عکس

جراحان از بدن یک زن در چین 200 سنگ صفرا خارج کردند که تصاویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

به گزارش  پزشکان از بدن یک زن در گوانگژو چین ۲۰۰ سنگ خارج کردند،بر اساس گزارش مترو، پزشکان دلیل این اتفاق را نخوردن صبحانه به طور مدام از سوی این زن اعلام کرده‌اند.

یکی از پزشکان حاضر در این عمل جراحی گفته است که وقتی شما به طور منظم و پی‌درپی خوردن صبحانه را فراموش می‌کنید این اتفاق برای شما هم ممکن است رخ دهد.

به گفته این جراح متخصص بیمارستان «گوانگژی»(Guangji):”بعضی ازسنگ‌های خارج شده طی این عمل جراحی به بزرگی تخم‌مرغ بوده‌اند.”

این عمل جراحی بر روی خانم چن، ۴۵ ساله ۶ ساعت و نیم به طول انجامید.

طبق این گزارش، خانم چن قبل از عمل به مدت ۱۰ سال از درد در ناحیه شکم رنج می‌برد ولی به دلیل اینکه از عمل جارحی می‌ترسید از اینکه شکم خود را به تیغ جراحی بسپارد خودداری می‌کرد.

اما در نهایت هفته گذشته شدن درد به حدی زیاد شد که وی مجبور شد به توصیه پزشکان عمل کرده و این سنگ‌های صفرا را از بدنش خارج کند.

مهمانان ناخوانده ای که با نخوردن صبحانه به سرغتان می آیند+عکس

بالا بودن کلسترول و سطح کلسیم منجر به تولید سنگ‌های صفرا در بدن افراد می‌شود.

زنان بالای ۴۰ سال بیشتر مستعد تولید سنگ‌های صفراوی هستند؛ اما آنها می توانند با کاستن از وزن خود و رعایت رژیم غذایی خوب از بروز مشکلات اینچنینی جلوگیری کنند.

مهمانان ناخوانده ای که با نخوردن صبحانه به سرغتان می آیند+عکس

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟