مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۷۲۴
زمان انتشار : ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

معصومه ابتکار شب گذشته پست عجیبی در توییتر به اشتراک گذاشت

رئیس سازمان محیط زیست شب گذشته پستی در توییتر به اشتراک گذاشت و از موج جدید تهمت و تخریب به دولت خبر داد.

به گزارش  معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست، شب گذشته در دو پست متوالی از جریانی خبر داد که ظاهراً به‌تازگی و برای تخریب چهره دولت به راه افتاده است. ابتکار در پست اول خود به این نکته اشاره کرد که با وجود تلاش دولت در پیشبرد امور، دوران جدیدی از تخریب در راه است و عده‌ای با هدف تخریب چهره دولت   تلاش دارند خدمات دولت را ناچیز جلوه دهند. ابتکار در پست اول خود نوشت:

“نمی‌دانم جريان چيست كه هرچه دولت بيشتر سعی ميكند كار كند و از حاشيه دور باشد حمله بيشتر ميشود، خبر رسيده يك دوران جديد تهمت و تخريب در راه است”.

معصومه ابتکار شب گذشته پست عجیبی در توییتر به اشتراک گذاشت

او در پست دوم خود پای خانواده اعضای کابینه را نیز به میان آورد و نوشت که این موج جدید تهمت و تخریب نه تنها  اعضای کابینه بلکه  خانواده‌های آنها را نیز در بر گرفته است. پست دوم ابتکار به این شرح است:

“دستاورد خوب را انكار ميكردند تا اعتماد مردم را سلب كنند، الان ديگر به تخريب فرد بسنده نمي‌كنند حتما به خانواده هم تهمت مي‌زنند، روزی حقيقت آشكار می‌شود”.

حال اینکه این موج جدید تهمت و افترا چیست و از سوی چه کسانی است و اصلا واقعیت دارد یا نه، چیزی است که باید منتظر ماند و دید، همانطور که خود ابتکار نوشته است که “روزی حقيقت آشكار میشود”.

معصومه ابتکار شب گذشته پست عجیبی در توییتر به اشتراک گذاشت

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پورمحبی

اصولا فرض کلی این است: «هر کس داخل کشور نباشد کیف می کند» لذا در همین راستا از عموم ملت معمولا در صحنه، می خواهیم؛ وقتی هوس بیرون رفتن از مرز های کشور به سرشان زد شادی هایشان را بدون هیچ چشمداشتی تقسیم کنند تا به ما هم خوش بگذرد.

محمود خاقانی

محمود خاقانی

چرا باید عوارض خروج از کشور برداشته شود؟