مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۶۲۷
زمان انتشار : ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۰

مداح جاسوس انگلیس کیست؟

شنیده‌ها تهران حاکی از آن است که دو مداح مشهور تهران، به اتهام ارتباط به عوامل موساد (سازمان اطلاعات و امنیت اسراییل) توسط اطلاعات سپاه بازداشت شده‌اند.

به گزارش شنیده‌ها تهران حاکی از آن است که دو مداح مشهور تهران، به اتهام ارتباط به عوامل موساد (سازمان اطلاعات و امنیت اسراییل) توسط اطلاعات سپاه بازداشت شده‌اند. (اینجا بخوانید)

به گفته برخی منابع نزدیکان این افراد به همراه تعدادی دیگر از مداحان نیز در این رابطه تحت بازجویی قرار گرفته‌اند.  پرونده‎ی این افراد  از یک ماه پیش در حفاظت اطلاعات سپاه به جریان افتاده اما زمان دقیق بازداشت آنها مشخص نیست.

گفتنی است  قرار بازداشت یکی از مداحان تمدید نشد و نامبرده دیشب از زندان آزاد شد اما برنامه  مداحی امروزش در شهرک محلاتی لغو شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!