مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۲۷۰
زمان انتشار : ۰۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

الیوم السابع: پایگاه نظامی ایران در قطر تا چند روز آینده ساخته می‌شود!

الیوم السابع مدعی شد منابعی به این روزنامه مصری گفته‌اند ایران تا چند روز آتی پایگاهی نظامی در قطر خواهد ساخت.

به گزارش  روزنامه الیوم السابع چاپ مصر مدعی شد برخی منابع در کشورهای عرب خلیج فارس گفتند قطر به ایران اجازه می‌دهد در خاکش پایگاه نظامی ایجاد کند.

پایگاه اینترنتی این روزنامه مصری نوشت: دشمنی قطر با براداران عربش و تلاش آن برای برهم زدن امنیت ملی و تهدید منافع و ثبات این کشور‌ها و اجازه به «دشمنان» آن‌ها برای متزلزل کردن ثبات این کشور‌ها، ادامه دارد.

این روزنامه مدعی شد: «برخی منابع در خلیج (فارس) اعلام کردند تمیم بن حمد آل ثانی، امیر تروریست قطر، با حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، درباره ایجاد پایگاه نظامی ایران در دوحه شبیه به پایگاه ترکیه، به توافق رسیده است.»

بر اساس این ادعا، این منابع دیروز به الیوم السابع گفتند: «این پایگاه که تا چند روز آینده ایجاد خواهد شد با هدف حمایت و تأمین امنیت این امیرنشین فتنه‌گر و تروریست است به ویژه با توجه به شرایط کنونی که قطر پس از تحریم‌های تحمیلی «ائتلاف چهارگانه» مبارزه با تروریسمیعنی مصر، عربستان، امارات و بحرین برای مبارزه با تروریسم  با آن روبرو شده است.»

پیش از این  اخباری جعلی درباره همکاری نظامی ایران و قطر در توییتر هک شده  شبکه العالم منتشر شد. شبکه خبری العالم نیز ضمن تکذیب توییت منسوب به خود، این حساب توئیتری را «هک شده» اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فریبرز ناطقی الهی

بازسازی مناطق زلزله زده شروع شده است؟! شمارا به خدای احد نکنید اینکار را!

زلزله کرمانشاه علی نصری

علی نصری

پس‌لرزه‌های درونی