مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۰۱۹۲
زمان انتشار : ۰۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳

سرلشگر جعفری: نمی‌توانیم نسبت به نیازهای مردم بی‌تفاوت باشیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر اجرای پروژه‌های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای‌جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است.

به گزارش  سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور در سخنانی تأکید کرد: سپاه از متن مردم و انقلاب برخاسته است، از این رو هیچ‌گاه نمی‌تواند نسبت به نیازهای انقلاب و مردم بی‌تفاوت باشد.

وی حضور در عرصه سازندگی، کمک به محرومیت‌زدایی و بسترآفرینی برای اشتغال و رونق‌بخشی به زندگی مردم را یکی از نیازهای مهم امروز برشمرد و تصریح کرد: هرچه دولت در این زمینه بسترها را فراهم کند، آمادگی داریم با نگاه جهادی و عمل انقلابی، با کمک خود مردم و نقش‌دهی به بخش‌های خصوصی و توانمندی‌های بومی و ایرانی به ایفای نقش بپردازیم.

وی با بیان اینکه سپاه به‌اقتضای شرایط و نیازها با مظلومیت همراه با قاطعیت و عزم راسخ به حضور در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی کشور ادامه خواهد داد، تصریح کرد: در این زمینه دولت نیز نقش‌آفرین بوده و می‌تواند بسترها را بیش از گذشته فراهم سازد.

فرمانده کل سپاه، اجرای پروژه ساماندهی آ‌ب‌های غرب کشور را نمونه‌ای از نقش و همت سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)در عرصه سازندگی، عمرانی و کمک به مردم توصیف و خاطرنشان کرد: امروز با مشاهده آن باید به خود ببالیم و ان‌شاءالله با بهره‌برداری از آن، رضایت و خوشحالی مردم بهترین مزد و پاداش برای ما خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه “هیچ‌گاه نگاه سودآور و منفعت‌محور نداشته و نداریم”، گفت: طلبی که هم‌اکنون به‌واسطه این‌گونه اقدامات از دولت داریم و در عین حال کار سازندگی و اجرای پروژه‌ها را متوقف نکرده‌ایم بهترین و محکم‌ترین دلیل است.

سرلشکر جعفری در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: قبل از اجرای پروژه و فعالیت ۱سازندگی در مناطق مرزی نیاز به برقراری امنیت است که بحمدالله توسط رزمندگان نیروی زمینی سپاه و بسیجیان غیور منطقه کردستان و مناطق مرزی، این امنیت به‌خوبی تأمین شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه‌های متعددی علیه ایران و منطقه پیاده کرده‌اند و همواره نتیجه عکس می‌گیرند اما عبرت نگرفته و به توطئه و خباثت‌های خود ادامه می‌دهند.

وی تمرکز بیشتر بر خدمت‌رسانی را رویکرد جدید بسیج عنوان کرد و با اشاره به پروژه ساماندهی آبهای غرب کشور گفت: این پروژه در صورت برنامه‌ریزی مناسب و به‌کارگیری ظرفیت‌ها در راستای استفاده مردم از آب و زمین، تحولات تعیین‌کننده و اساسی را در منطقه رقم خواهد زد.

سرلشکر جعفری، سازندگی و رفع محرومیت را از عرصه‌های پاسداری از انقلاب اسلامی توصیف و تصریح کرد: اگر اجرای پروژه‌های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای‌جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت‌رسانی سپاه به مردم است.

فرمانده کل سپاه در پایان تأکید کرد: سپاه در تمامی عرصه‌های خدمت‌رسانی نه‌تنها سودآوری را مدنظر نداشته و ندارد، بلکه منافع مردم و رفع محرومیت به‌ویژه در مناطق مرزی را دنبال می‌کند.

انتهای پیام/*

سپاه نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار